Son Konu

Alişan'dan Berna Laçin'e sert yanıt! Berna Laçin'e karşı tepkiler büyüyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
QhmXj_1580025285_8461.jpg

Oyuncu Berna Laçin'in büyük Elazığ zelzelesinin olduğu akşam attığı skandal zelzele vergisi tweeti, halkın büyük yansısını topladı. Vatandaşlar, bu türlü acılı bir günde sarsıntı vergisini düşünen oyuncu Berna Laçin'e sert reaksiyon gösterdiler. Ve Twitter üzerinden, Laçin'in reklam yüzü olduğu Fairy markasını da boykot etmeye başladılar. Son olarak müzikçi Alişan da, Berna Laçin'e Twitter üzerinden sert cevap verdi.

24 Ocak akşamı Elazığ'da gerçekleşen 6.8'lik sarsıntı, tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Tek yürek olan vatandaşlar, hem yardım kampanyalarına hem de arama kurtarma çalışmalarına katılarak Elazığlı ve Malatyalı depremzedelerin yanında oldular ve olmaya da devam ediyorlar. Acun Ilıcalı, Yılmaz Erdoğan, Haluk Levent, Cedi Osman, Esra Erol, Demet Akalın, Yalın ve Şahan Gökbakar üzere isimler, Elazığ ve Malatya için sessiz kalmayıp büyük yardım kampanyaları düzenleyip yardımda bulunurken oyuncu Berna Laçin ise farklı dertlerin peşine düştü.

AFOzY_1580028842_2204.JPG

Laçin, sarsıntının olduğu akşam skandal, 'Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir raddeden sonra o vilayette vergi filan zelzeleden ötürü muafiyet alıyor.' tweetini attı. Laçin'in bu tweetine müzikçi Alişan'dan cevap gecikmedi. Alişan'dan Laçin'e, 'Ülkemiz bir felaket yaşıyor,herkes seferber olmuş yardım etmek için, akrabası orada olanlar var, telefon başında uygun haber bekleyenler.. Bir de bunun gibiler var, sarsıntı olmuş, beşerler ölmüş ancak onun tek derdi Devleti eleştirmek, umurunda mı felaket?' laflarıyla karşı reaksiyon geldi.

FAİRY'E BOYKOT

Anında sert reaksiyonla karşılaşan Laçin, kendini savunmak için tarafsız açıklamalarına devam etse de vatandaşlar, Fairy bulaşık markasının yüzü olan Berna Laçin'i bir daha görmek istemediklerini lisana getirerek, markayı boykot etmeye başladılar. Twitter'de TT olan mevzuya yönelik ise Fairy markasından rastgele bir açıklama gelmedi.

BTOhf_1580028403_4123.jpg

Üst Alt