Son Konu

aloo kellik hattı buyrun

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
aloo kellik hattı buyrun alo iyi günler, ben gün geçtikçe kelleşiyorum hmmm çağırmak o kadar ne yapiyim sizce her türlü ilacı denedim? kazıtın saçlarınızı, peruk da takabilirsiniz aaa içten, fazla yaşa alo saçım dökülüyor hattı beysi! siz yaşayın, iyi günler selam, saçım dökülüyor derisiyle mi derisiz mi? nedir türk hava kurumu mu orası arkadaşım bi nevi derisiyle ne derisi ceylan derisi mi? yanlış aradım di mi? iyi günler saçım dökülüyor e ne hoş işte nesi hoş kardeşim? testosterondan beyfendi testosterondan değerini bilin bunu bulamayanlarda var libidonuza hasta olacak bütün kadınlar libidoyu anladık da bu kabak kafayı naapıcaz sen onu söyle alo buyrun efendim, alo saçım dökülüyor hattı eebenim saçım dökülüyor gibi sorma abi benimki de dökülüyoro diil de bi ilhan irem vardı, o noldu be abi iyi günler nasıl asistan olabilirim? çaabuuukkk ivedi olun acilen adam gönderin adresi veriyorum beyfendi biz adam gönderemiyo laaaaann gidiyo bak sonuncu bu tepedeki beyfendi biz yalnızca tavsiyelerde bulu gitti iyi günler benim saçım dökülüyor peki beyfendi siz dökülenleri toplayın bize getirin eee e yenilerinden vericez işte size dalga mı geçiyosunuz lan ipneler dalga geçiyoruz tabi ne sandın allahın salağı aloo, iyi günler benim saçım dökülüyo napıyım? hatalı bağlamışlar efendim, burası başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor hattı, bi saniye aktarıyorum eeööö alo iyi günler benim saçım dökülüyo da? sanırım hatalı oldu, burası rock konserinde yere ne kadar kepek dökülüyor hattı, aktarıyorum aloooooooo, saçım diyorum dökülüyor benim? iyi lakin burası masamın üzerine kırıntı dökülüyor hattı, bi saniye ne hattı lan orası? alo saçım dökülüyor hattı buyrun nasıl tezgâhtar olabilirim? bi saniye aktarıyorum, senin de hattınında, firmanında +alo , saçım dökülüyor , ne önerirsiniz? ahizeye üfleyin lütfen +iyi gelir mi? natürel ,üfleyin +üffffffff ohhh , iyi geldi alo destek edin saçlarım dökülüyor ! dışarı giden gider kalan sağlar bizimdir aloo saçım dökülüyor hattı mı? evet buyrun? benim kürk gibi saçlarım var ahenkle dans eden nihoalookellikhattibuyrun5c56116985645gifalt hahaha hahaha hahahaha ühüüü! alo sacim dökülüyor hattina hosgeldiniz saclariniz seyrelmeye basladiysa bire, saclariniz tutam tutam dökülüyorsa ikiye, kafanizda sac kalmadiysa üce basiniz 3 alo ben aysun, nasil yardimci olabilirim? iyi günler,kelim anliyorum efendim evet dinliyorum sizi daha ne olsun kelim! efendim bagirmayin lütfen biz psikolojik destek birimiyiz görevimiz sizi dinlemek,eksik da olsa derdinize ortak edebilmek sen kelmisin de derdime müşterek olacaksin be kadin? simdiden tedaviye yanit vermekten kaciyorsunuz saniyorum yapabilecegimiz pek bir sey yok sizin icin sizin allah belanizi versin versin efendimbu hatti aradiginiz icin allah size de akil düşünce versin alo sacim dokuluyor hatti buyrun iyi gunler benim sacim dokuluyor üzülmeyin beyfendi kadınların %459 u kel erkeklerden hoşlanıyor lakin ben transeksüelim o süre hayatta başarılar alo, saçım dökülüyor benim aa ama dökme oraya buraya saçını evladım, daha dün temizledim evi canım çıktı valla anne?! yahu sen ne arıyorsun orada? selma'ya geldim, bir yere kadar gitti de şimdi ben bakıyorum telefonlara öeeh hadi yaa, iyi tamamlanmış görüşürüz akşama dolapta kıymalı ıspanak var  

Üst Alt