Son Konu

Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’de Boğayım! Ralli Geliyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2-bull-photography-tKrIU01WDfM-unsplash-scaled-1.jpg

“Altcoin Psyscho” takma adını kullanan popüler kripto trader’ı, yeni bir altcoin projesine dikkat çekiyor. Analist, aynı zamanda kripto ticaret stratejisini de ana hatlarıyla açıklıyor.

Altcoin Psyscho: AntiMatter (MATTER)’de yükselişteyim!

Usta analist Altcoin Psyscho, 134.000 Twitter takipçisine, yeni başlatılan kalıcı türev protokolü AntiMatter (MATTER) konusunda yükselişe geçtiğini söyledi. Altcoin Psyscho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ön satışa katılmayanlar için: Kripto para birikim aralığından çıkıyor.
EwAAnKDXYAIECxg.jpeg
Kaynak: Altcoin Psycho/Twitter
Verdiği yeni bir röportajda analist, kripto piyasalarıyla başa çıkma yaklaşımını detaylı açıkladı. Altcoin Psycho, yakından takip ettiği kripto para ticaret botunun yüksek volatilite dönemlerinde en kârlısı olduğunu ve volatilite seviyeleri düştüğünde “öldürdüğünü” söylüyor. Altcoin Psyscho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Benim botum esasen bir momentum koparma ticaret botu ki bu, hangi pazarda olduğuna bağlı olarak iyi ve kötü bir şey… Eğer piyasa düz ise, sadece fitillere dönüşen çok sayıda yanlış kopuş olduğu için ölür. Ya da hiç ara yok, değil mi? Yani benim botum dalgalanmadan büyüyor, yani piyasanın yükselip alçalması önemli değil. En çok pazarın trend olduğu zamanlarda mutluyum. Çünkü bu benim rakamlarımın en kârlısı olduğu anlamına geliyor… Biliyorsunuz, %1 veya %2 hareket yerine %20-30 hareket…

Ünlü analist, kripto ticaret stratejisini de ana hatlarıyla açıklıyor

Analist, kripto piyasasının 24 saat süren doğasından yararlanmak ve duygusal karar verme riskini tamamen ortadan kaldırmak için ticaret botunu geliştirdiğini söylüyor. Analist, botu takip etmenin ve kripto piyasasında alım satım işleminin son derece yüksek riskli olduğunu ve yalnızca büyük sermaye düşüşlerini sindirebilenler için bunun uygun olduğu konusunda uyarıyor. Altcoin Psyscho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sadece alım satım tarzımı otomatikleştirmenin bir yolunu istedim çünkü… Birincisi, özellikle kripto gibi hiç uyumayan bir pazarda her zaman piyasayı izlemek sadece bir acı. İkincisi ise, ticaret psikolojinizi mükemmelleştirmek gerçekten zordur. Özellikle çok fazla dalgalanma olduğunda duygusal kontrole sahip olmak. Ve bu, botun en kârlı olduğu zamandır.
5fa8f99ad7fd265037efd3f0_Finance-Crypto_v2-1-1.png
Analist, sisteminin daha güvenli yatırımcılar için tasarlandığını ve aynı zamanda yüksek riskli oyunlara piyasa hakkında fazla duygusal olma endişesi duymadan erişmek isteyenler için tasarlandığını söylüyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu düşük çekime sahip olacak şekilde tasarlanmadı. Yüksek kârlı bir bot olarak tasarlandı… Birinin stratejisinde daha muhafazakar bir tarza sahip olan bir tür korunma olarak…. Bot, daha muhafazakar bir trader olan biri için mükemmel bir seçimdir ve bu stratejiyi biraz yüksek riskli bir şeyle korumak istiyorlar. Ancak bunu yapacak duygusal kontrole sahip olmadıklarını düşünüyorlar.

Üst Alt