Son Konu

Amma uzadı bu iş ha bundan böyle bitirsek?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgilim benden 1 ay önce ayrılmıştı saçma saçma sebeplerdenBen de aralıksız peşinden koştum 1 ay baştan başa dönmediSonra bu biz ayrıyken erkeklerle çok samimiyeti vardıAyrıca benle arada bir dalga geçiyormuş gibi tasasız mesajlar atıyordu banaBen de ağladım kaç gece kaç günSonra bıktım ulan yeter dedimFaceden filan engelledim defol git hayatımdan erkeklerle cana yakın samimi konuş dedimSonra arkadaşım dedi buluşma istiyormuş eski sevgilim barışacakmışHalbuki,45 gün önce şimdilik barışamam lakin ilerde ola ki olur demiştiİlerde 45 gün daha sonra mı oluyor?!?Keza onun yüzünden arkadaşımla aram bozuldu en iyi arkadşımlaBana başkasını ayarlayacaktı,eski sevgilimden 10 kat daha iyi hoş birisiniAma daha sonra eski sevgilim barışacam diyince ben vazgeçtim oynatmayayım kızı diyeArkadaşımla aram bozuldu tabiiŞimdi biliyorum olur ya salaklık yapacam ama eski sevgilim niçin böyle yaptı?Konuşmalarını okudum inşallah barışır filan demişKi 45 gün önce gayet iyiydi erkeklerle benimle filan dalga geçmeyi biliyorduŞimdi gelmiş barışmak istiyor ne yapayım sizce?Barışma demeyin

Üst Alt