Son Konu

Android İşletim Sistemi Telefona Nasıl Yüklenir

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Android işletim sistemini telefona doldurma

Bilgisayarınıza android işletim sistemi hazırlamak için ilk olarak yapmanız gerekenler şöyle

Android x86 16 R2 sürümünün iso'sunu indiriyoruz Androd işletim sistemini kuracağımız flaş diske uyarlamak için bir program kullanıyoruz UNetbootin adlı bu program, iso dosyasını açıyor ve bilgisayar birincil açılışta Android'i Boot edecek şekilde hazırlıyor

UNetbootin programını açıyorsunuz, Bilgisayarınızda flash disk'in takılı olduğundan kesin olun Programı açtığımzda karşımıza çıkan pencereden, 3 nokta () yazar butona tıklıyoruz ve indirdiğimiz iso dosyasının yerini gösteriyoruz Diskimage seçeneğini işaretliyoruz ve flaş diskin takılı olduğu alanı seçiyoruz Bizim denediğimiz sistemde flash disk F sürücüsü olarak belirdi Ayarları yaptıktan daha sonra tamamlanmış diyoruz

Karşınıza montaj ekranı gelecek ve flaş diskinize kurulum gerçekleşiyorKurulum tamamlanıyor Flash disk'ten sırık kuruluma geçirmek istiyorsanız yeniden başlat diyebilirsiniz Çıkış diyerek işlerinize devam edip daha sonra da her tarafta başlatabilirsiniz *

Üst Alt