Son Konu

Anıl Altan'ın ikizleri Lina ve Alin ile olan derbi paylaşımına rekor beğeni geldi!

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ikiz_annesi_pelin_akilden_cocuklariyla_gulumseten_paylasim_1612253410_1287.jpg

Galatasaraylı Anıl Altan dün yapılan derbi öncesi paylaşım yaptı. Genç oyuncunun ikizleri Lina ve Alin ile paylaşımına rekor beğeni geldi.

Oyuncu Pelin Akil ile evli olan Anıl Altan, yine ikizleriyle sosyal medyayı salladı. Dün yapılan Fenerbahçe ve Galatasaray derbisi öncesi ikizleri Alin ve Lina ile paylaşım yaptı. Galatasaraylı olan Altan, kızlarına da Galatasaray forması giydirip yaptığı paylaşımı takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşıma anında binlerce beğeni ve yorum yağdı. Bunun yanı sıra Fenerbahçeli olan eşi Pelin Akil ise altına "İtiraz ediyorum! Bu fotoğraf bana zorla çektirilmiştir. Kızlarımın yüzündeki tebessüm annelerinedir giydikleri formayla alakası yoktur. (Kızlarımdan biri FB li ama hangisi büyüdüklerinde karar versinler :))) ) şaka bi yana ,tebrik ederim" yorumunu yaptı. 

GoTvt_1612681166_1011.JPG

Anıl Altan, ikizlerini annesi Deniz Altan'ın evinden aldığı ve yaşadığı eğlenceli anları hayranlarıyla paylaştı. Altan paylaşıma "Büyüyorlar... Onlarla beraber biz de.." notunu düştü. 

L7YX6_1612256431_8511.jpg

SARI KAFALARIM!

Ünlü oyuncu Pelin Akil, ikiz kızlarıyla ilgili paylaşımda bulunmaya devam ediyor. Akil, kızları Alin ve Lina ile mutfakta çekilmiş olan Akil, 'Sarı kafalarım benim.' notunu da ekledi. Ünlü oyuncunun paylaşımı, kısa sürede takipçilerinden büyük beğeni ve yorum aldı.

0aOm6_1610039369_8754.jpg

Üst Alt