Anksiyeteyle Nasıl Başa Çıkılır?

Benzer Konular

  • AMS: Article
Bu konu, Article Gece Terlemesi Neden Olur? Gece Terlemesi Nasıl Geçer? ile ilgili genel tartışmaya yöneliktir. Lütfen buradaki tartışmaya ekleyin.
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • AMS: Article
Bu konu, Article Yaşlılık Lekeleri Nasıl Azaltılır? ile ilgili genel tartışmaya yöneliktir. Lütfen buradaki tartışmaya ekleyin.
Cevaplar
0
Görüntüleme
27
  • AMS: Article
Bu konu, Article Kadınlarda İdrar Kaçırma Türleri Ve Nasıl Tedavi Edilir? ile ilgili genel tartışmaya yöneliktir. Lütfen buradaki tartışmaya ekleyin.
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Kooperatif Nasıl Çıkılır? Yönetim kurulu, ana sözleşmeye uygun olarak yapılacak isteğe rağmen, bir ortağın kooperatiften istifasını kabulden kaçınacak olursa, ortak çıkma dileğini noter aracılığı ile kooperatife bildirir. Bildiri tarihinden itibaren çıkma gerçekleşir. Ortağın ölümü halinde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
39
Yemek Borusu Ve Nefes Borusu Nasıl Çalışır? Nefes borusunun üstünde yer alan ve küçük bir dokudan oluşan bir kapak yutkunurken otomatik olarak nefes borusunu kapatır. İşte bu sayede yemek yerken nefes borusuna su veya yiyecek kaçması engellenmiş olur. Yutkunmadan sonra ise bu kapakçık tekrar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
Üst