Son Konu

Anlayamıyorum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
3 Eylül günü bir ilişkiye başlamıştım
Daha öncedende başkaları sayesinde tanıştığım bir arkadaşımdıO güne değin hiç böyle şeyler düşünmemiştim onun hakkındaO gün şakayla karışık bir şekilde konuya girdi ve beni sevdiğini söylediİlk ilk önce 'Kim ne der ? , bu işin sonu ne olur ? ' diye düşünmekten,ona sevgilim gibi davranamıyordum
Fakat ardından,bana bir takım şeyleri göze almam gerektiğini söylediBende yaptımNe derse yaptığım gibiÇok bağlandımYaz tatili olduğu için bütü günler bizimdiBolca süre geçiriyordukGerçekten fazla sevmiştimHerşeyimi ona adamıştımDaha evvelden kimseye bu dek layık vermemem gerektiğini öğrenmeme karşın
Mektep açıldıO ortama girdiğimde onu unutucağm korkusuna kapıldıKendisi yatılı olucaktı,hafta sonları dışarıda görüşemicektik çünkü
Gözleri dolup 'Başkasına gitme tamamlanmış mı' derdi bana
Daha Sonra bigün herşey iyiyken,bundan böyle heyecan bulamıyorum bu ilişkide dedi
Daha önceden ayrılmamakta ısrar eden ben,bu sözün üzerine yolun açık olsun dedim
Daha Sonra gerisinde gelen çocukca mesajda 'Aşkım artık beni sevmiyo musun,hiç yalvarmıyosun' yazıyorduSevmek yakarmak mıdır ? gibi cümleler kurdum ve ona güvenmediğimi söyledimAmacı beni denemekmiş
Güven bitmişse ilişkide bitmiştir dedi ve veda etti
Özür dilediği için bi vakit daha sonra affetmeye karar verdimMesaj attımBu sefer kendisini geri çekti ve alış bensizliğe dedi
İlerleyen konusmalarda Herşeyim sen olmuşsun ayrılmayalım dedi peşinde 3 dk geçti ve doğruyu anlatmak istiyorum ben seni sevmiyorum dedi
Eski sevgilisini unutamamış
Fakat ben aşkta gurur olmaz mantığıyla yalvardımBitek sen seviyosun bu dünyada eski sevgilim falan umrumda yok seni seçtim dedi
Herşey iyiyken bunları kaldıramıcamı düşündüm ve bitirdim
Fazla ağır sözler sarf ettiBurda belirtemiceğim dek ağır
Ama bütün bunlara karşın hala seviyorumDuygu dolu tüm mesajlarıma,evet olabilir gibi cevaplar veriyor
Bundan Böyle beni rahatsız etme diyorHiç bi hatam olmadığınıda kabul ediyor

Kafam allak bullakBunca şey fazla yıprattı beniYapmam gerekenler konusunda yardımınıza ihtiyacım var

Üst Alt