Son Konu

anneler gunu ile ilgili yazı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Anneler Gunu Yazıları Anneler Gunu Hakkında Yazı

imagesannelergunuileilgiliyazi5b05d88b86e98

Bugun Anneler Gunu “ hani o canımız yandığı zaman “ Yandım Anne “ diye haykırdığımız
Hani o geceleri yattığımız zaman gelip yorganı ustumuze koyan ve odadan cıkarken bile donup evladına bakan
Hani o duygu seli konumlarında hep evladını duşunen ve aklından cıkarmayan yine anneler

Dunyada her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan “ Anneler Gunu “ bu yıl daha değişik ve daha coşkulu kutlanacak Gonul isterdi ki sevgili annelerimizi yılda bir kez kapsamlı bir şekilde kutlamakla kalmasaydık
Ayın, gunun her saatin de sevgili annelerimizi layık olduğu şekilde kutlamalıyız

Ben annemi yıllar once kaybettim Annemi kaybettikten sonra bir insanın yaşamdaki en buyuk desteğinin anne olduğunu daha da iyi anladım
Hayatın icinden anneleri cocukları ile gorduğum zaman onları kıskanıyorum Ama bir gercek var Hayat devam ediyor

Ben anne şefkatini doya doya yaşayamamanın verdiği eksikliği cok iyi biliyorum
Keşke annem yanımda olsaydı dediğim cok anlar oldu
İnsanların en sıkıntılı anlarında etrafında kimseler bulunmadığı anda yanlarında mutlaka anneleri vardır

Bugun Anneler Gunu annesi olanlar ceşitli hediyeler alıp annelerini mutlu edecekler
Ben ve benim gibi olanlarda ellerinde bir gul ile annelerini mezarları başında gozyaşları icinde ziyaret edecekler

Abilerim, kucuklerim, ablalarım, kardeşlerim annenizin kıymetini bilin
Yaşamın acı donemlerinde bazı gercekleri yaşadığınız zaman kıymetli varlıklarımızın değeri daha da iyi anlaşılıyor

Ben bazen “Keşke vucudumun bir parcası olmasaydı ama yanımda annem veya babam olsaydı dediğim anlar cok oldu

Bazen hayatın icinden bazı cirkin goruntulere şahit oluyorum Annesini azarlayanları goruyorum Annesine kufur edenleri de goruyorum
O anda anne yureğinin nasıl parcalandığını onların neler hissettiklerini biliyorum
Yazık!

En değerli varlığınıza hayat devam ederken en buyuk acıyı yaşatıyorsunuz
Peygamber Efendimiz “ Cennet Annelerin Ayakları altındadır Soylevine karşılık annelere yapılanlara bakın

Bugun anneleriniz yanınızda yarın yanınızda olmayacak
Annelerinizi mutlu edin!
Onlara nasıl evlat olduğunuzu gosterin,
Onları sevindirin

Onları mutlu edin ki, biz anneleri hayatta olmayanlarda sizleri gorup tatlı bir kıskanclık yaşayalım

Herkesin anneler gunu kutlu olsun
Benim gibi annesi hayatta olmayanlara da Allah sabırlar versin

Alıntı:Abdullah ERGUN

Üst Alt