Son Konu

Annelerin gunu kutlu olsun!!!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bir zamanlar dunyaya gelmeye hazırlanan bir cocuk varmış Bir gun tanriya sormus:
Tanrım beni yarin dunyaya gonderecegini soylediler, fakat ben okadar kucuk ve gucsuzum ki orada nasil yasayacagim?

Tum meleklerin arasından bir tanesini senin icin sectim O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak Melegin sana hergun sarki soyleyecek ve gulumseyecek Boylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksin

Peki insanlar bana birsey soylediklerinde dillerini bilmeden soylenenleri nasil anlayacagim?

Melegin sana dunyada duyabileceğin en guzel, en tatlı sozcukleri soyleyecek, sana konusmayi dikkatle ve sevgiyle ogretecek

Peki tanrim ,ben seninle konusmak istersem ne yapacagim?

Melegin sana ellerini acarak bana dua etmeyi ogretecek

Dunyada kotu adamlar olduğunu duydum , beni kim koruyacak?

Melegin seni kendi hayati pahasina dahi olsa daima koruyacakFakat ben seni bir daha goremeyecegim icin cok uzgunum Melegin sana surekli benden sozedecek ve bana gelmenin yollarini sana ogretecek O sırada cennette bir sessizlik olur ve dunyanın sesleri cennete gelmeye başlar Cocuk gitmek uzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar
Tanrım eger gitmek uzere isem lutfen cabuk soyle benim melegimin adı ne?
Meleginin adinin onemi yok yavrum sen onu ANNE diye cagiracaksin

ANNELER GUNUNUZ KUTLU OLSUN
imagesanneleringunukutluolsun5b073ec68cc8c imagesanneleringunukutluolsun5b073ec8b8b2e imagesanneleringunukutluolsun5b073ecae53d8 imagesanneleringunukutluolsun5b073ecd54366 imagesanneleringunukutluolsun5b073ecf7ae18 imagesanneleringunukutluolsun5b073ed1abee3 imagesanneleringunukutluolsun5b073ed3d83cc imagesanneleringunukutluolsun5b073ed60fc08 imagesanneleringunukutluolsun5b073ed843c43

Üst Alt