Son Konu

Apartmanda hayvan beslemek yasak mı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Apartmanda hayvan beslemek

Apartman dairesinde kopek beslemek ne kadar doğru biraz olsun duşunmek grekiyor benceBahceli bir eviniz varsa kopek beslemnizde herhangi bir problem yoktur fakat dairede kopek bakımı hem zor olacaktır hem cevrenizde yaşayan insanları komşularınızı rahatsız eden durumlarla karşılaşabilirsiniz

Yinede site yonetiminin almış olduğu kararlar onemlidir apartmanda kopek beslemek konusunda herhangi bir madde ve yasak bulunmuyorsa dairenizde kopek beslemenizde bir sıkıntı olmayacaktır

Apartmanda koepk besleme konusunda daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum

Apartman dairesinde kopek beslenmesi icin Apartman yonetim planı cok onemli mutlaka bu konuda bilgi almalısınız

Aşağıda sıralananlar, apartman yonetim planında boyle yazılı bir madde olmaması halinde yapılacaklardır:

1 Kopekten rahatsız olmayan apartman sakinlerinin beyanları alınır Ornek: Apartmanın şu numaralı dairesinde oturan X kişisinin kopeğinin bu apartmanda oturması bizi hicbir şekilde rahatsız etmemektedir Şikayetci değilizToplu imza, muhtardan imza sahiplerinin o apartmanda oturduklarına dair onay

2 Mahkemede savunma: Eğer o apartmanda kopekle beraber eskiden beri oturuluyor ve şikayet son zamanlarda yapılıyorsa, o zaman niye simdi şikayet ediyor? Şikayet sahibinin kopeği bir şekilde taciz ederek havlamasına sebep olduğu soylenebilir

3 Cevre İl Mudurluğu’nden gurultu seviyesinin tespiti Yani kendi evindeki kopeğin cıkardığı sesin kamuyu rahatsız edip etmediğinin tespiti Ses tespiti desibel olarak yapılıyor Bunda birkac onemli nokta var:

Ses tespiti şikayetci olan kişinin evinden, yani başka bir daireden yapılır Ayrıca tek bir kere kopeğin yuksek sesle hav demesi, olcum icin yeterli değildir Bu işin usulu, muhurlu bir teyp kullanılarak şikayetci kişinin evinden en az bir gun boyunca surekli olcum yapılmasıdır

Üst Alt