Son Konu

Apartmanda muzik dinleme saatleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Apartmanda muzik dinleme saatleri hakkında kısa bilgiler

Apartman dairesinde muzik dinlemek ve muzik aleti calma konusunda merak ettikleirniz ve bu konuda bilmeniz gereken ayrıntılar kısaca aşağıda belirtilmiştirApartman dairelerinde komşuları rahatsız etmeme konusunda hassas davranılmalıdırApartmanda veya sitede yapılabilecek ve yapılamayacak işler, apartman ve site yonetim planlarında uyulması gereken kurallar kapsamında belirtilmiştirYonetim tarafındna kurallara ve yasaklara uymayan kat sakinleri yonetime şikayet edilebilirYonetim gelen şikayetler doğrultusunda kat sakinini uyarır ikaz eder uyarılara rağmen kurallara uymayan kat sakinleri mahkemeye verileblirler

Eğer apartman yonetimi kural koyarken muik aleti calınması hususnda bir yasaklama getirmeyise komuşarın rahatsız olmayacakları saatlerde muzik aletlerini calmaları gerekmektedirFakat hicbir şekidle bu konud ayasak yok diyerek saatlerce komşuları rahatsız edecek şekilde muzik aleti calmanın cezaı yine yukarıdaki işlemlerde olduğu gibi olacaktırYonetime şikayet etme hakkınız bulunuyor gereken uyarı yapılır uyulmadığı taktirde cezai işlem uygulanır daire sahibi mahkemeye verilirApartman yonetiminin tum bunları yapmaya hakkı vardır

imagesapartmandamuzikdinlemesaatleri5ad78495d6eba

Üst Alt