Son Konu

Araf Ghafouri Kimdir,Aref Hayatı, resimleri

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aref Ghafouri ’nin ailesi İran ’da hayatlarını sürdürüyor Kendisi İran ’dan kalkıp Ankara Üniversitesine okumak için geliyor ve 8 Ocak 2019 cumartesi günü Kabiliyet Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak 3 evetle gönderilmişti Peki Aref gerçekte büyücü mı yahut zihinbaz mı ?

Yaşam Sihirbazı

Bir gün Standup uzmanı fazla sevdiğim bir üstat bana şöyle bir soru sordu “ Yaşam ile hayat arasındaki fark nedir, bana hiç bilmeyen birisinin anlayacağı şekilde anlatır mısın, sakın ikisi benzer şey deme yaşamımızda bir takım dönemler vardır, fazla kolay sorularla karşılaşırız ve şaşırırız

Zira basit olmasına karşın hiç düşünmemişizdir Bende daha fazla düşünmeye, farkındalığımı ve bilgilerimi daha da fazla artırarak evrenle bir olmaya karar vermiştim ve çalışmaya başladım Bildiğimi zannettiğim ama bilmediğim çoğu şeyin olduğunu hayretle görüyordum, zira yıllarca sadece bakmışım, fakat görememiştim Sonra şunu keşfettim, evrenin ötesinde ona başat bir bilinç vardı, evrendeki tüm bilgiler onun bir gölgesi ya da ışığıydı, o ışığın altına girebilirsek sırtımızı dayandırdığımız büyük düşünce doğruca ufak aklımızın alabileceği bazı evrensel sırları çözüp anlayabiliyorduk Bunu bakmak için gizemli veya dini inançlarınızında olması gerekmiyordu

Alt tüm bunlardan sonra geleceğimin dışarıdan yok içimden yani benim tarafımdan yönlendirildiğini hissetim ve de yaşamın fiilen gerçek bir büyü olduğunu anladım, kaide şuydu; “hayat bir sihirdir ve büyücü sizlersiniz Sihire inanırsanız sihirli bir hayat sürersiniz Zira inandığımız şeyler bizim gerçeklerimizdir Şu an şunu tereddütsüz rahatlıkla söyleyebiliyorum Ben aslında sahnede Bir yanılsama sanatı icra eden bir illüzyonist, yaşamımda ise gerçek bir SİHİRBAZIM, çünkü sahnede yaptığım herşey sanal, yaşarken yaptığımız herşey ise reel, yaptığımız her dönüşüm reel, ağacı kağıda ve kitaba çeviriyoruz veye kumdan telefon ve bilgisayarlar meydana getiriyoruz

Yaşamımızda yaptığımız üretimler bir göz aldanması yok hakiki oysa sahne adamakıllı hayal

Alaka Alanları

Aktiviteleri: Büyü, mentalizm, nlp, Eft, Kuantum, hipnoz, seyahat

Arabalar: Antik Arabalar, Ferrari

İçecekler: Bira

Ünlüler :Angelina Jolie, Criss Angel, David Copperfield, LANCE BURTON

Bilgisayarlar: Apple

Yemek: Pizza

Oyunlar: Max Payne, Splinter Cell

Magazinler: Sihirbaz

Filmler: Apocalypto, Next

Müzik : Nothing is what it seems

Evcil Hayvanlar & Hayvanlar: Köpekler, Yunuslar, Kartal