Son Konu

Aras Kurye kaça kadar dağıtım yapıyor?

moderatör

Super Mod
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0

Kurye kaça kadar dağıtım yapıyor?​

Buna göre PTT Kargo dağıtım saatleri de öğlen arası vermeyen şubeler için 08:30 ile 17:00 arasında; öğlen arası veren şubelerde ise 08:30 ile 16:30 arasındadır.

Aras Kurye ne zaman gelir?​

Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz. Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanmaktadır.

Kargolar en geç saat kaçta gelir?​

Yurtiçi Kargo 09:00/18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu cumartesi günleri 09.00'dan 13.00'a kadar hizmet vermeye devam eden Yurtiçi Kargo'nun 13:00-17:00 saatleri arasında gönderi ve teslimatı yalnızca şubelerinde yapılmaktadır.

Aras Kargo kaça kadar dağıtım yapıyor 2022?​

Aras Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün sabah 08.30'da başlar ve Kapanış saati olan 18.00'a kadar hizmet vermeye devam eder. Hafta sonu cumartesi günleri 08.30'dan 13.00'a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Trendyol Express kaça kadar dağıtım yapıyor?​

Trendyol Express normal şartlarda haftaiçi her gün ve Cumartesi günü 09:00 ila 21:00 arası teslimat yapmaktadır. Pazar günleri ise çalışmamaktadır.

Sürat Kargo kurye dağıtımı saat kaça kadar?​

SÜRAT KARGO DAĞITIM GÜNLERİ VE SAATLERİ 2020 En çok merak edilen konular arasında yer alan Sürat Kargo dağıtım günleri ve saatleri şu şekilde: Sürat Kargo, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma yani hafta içi 08.30 ile 18.00 arası dağıtım yapılmaktadır.

Aras Kargo hangi günler dağıtım yapar?​

ARAS KARGO DAĞITIM GÜNLERİ VE SAATLERİ Aras Kargo hafta içi saat 18:00'e, cumartesi günü ise saat 15:00 'e, yani mesai bitimine kadar dağıtım yapabilir fakat çok yoğun şubelerde uzak şehirden gelen kargolar şubeye genelde öğleden sonra ulaşır, bu kargoların dağıtımı bir sonraki güne kalabilir.

Aras Kargo ile Aras kurye aynı mı?​

Fark yok, sadece kuryenin daha hızlı olması lazım kağıt üzerinde. Buradan gönderi takip veya müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Üst Alt