Son Konu

arkadaşlar böle bir bahtsızlık mı olur?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sevgili aşktan anlayan arkadaşlarım size başımdan geçen acayip fena bir aşk hikayemi anlatacağımben lise 4 e yeni geçtim benim lise 2 den beri benzer sınıfta olduğum platonik olarak aşık olduğum bir kız var ismi HD bu kıza ben hiç açılmadım lakin 2 sene boyuncada bana umut veriyor gibiydi güya hayatımın aşkı oydu tamam dedim canıma tak dedi kıza öneri etcemsonradan bir baktımki yanımdaki sıra arkadaşım kıza öneri etmiş kızda kabul etmiş YIKILDIM hadi olur dedim ayrılırlar gelip geçicidir daha sonra 2 hafta sonra arkadaşım bana bişey anlatmaya gelmişişlenmiş dedim anlat biz ayrıldık dedi SEVİNDİM HAVALARA UÇTUM ama söleyemedim ast bi böylece ciddilikle üzüldüm niçin ayrıldız acaba dedim söledikleri karşında şoke oldum İNANAMADIM kız kankamla yatmış hatta ve hatta öncedende diğer birileriyle olmuşKAFAMA KIZGIN YAĞLAR BOŞALDI sözcüklerinin devamını bile dinlemedim çılgın olmuştum aniden arkadaşımın yanından ayrıldım koşa koşa tuvalete koştum tüm sinirim üstümdeydi tuvalette fazla fazla ağladım 3 yıl baştan başa ben bir kaşarı sevdim dedim kendi kendime fakat hala insan içinden atamıyo nasıl bişeydir bu yaa yardım edin bana ne yapmam lasım bu durumda

Üst Alt