Son Konu

arkadaşlar bu kız n'apmaya çalışıyo :)))) ltfn destek edermisiniz

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
slm arkadaşlarben 3 hafta önce bu formda bir konu açmıştım okuyan belki hatırlarkısacası konu şöyleydiben ünvsde bir kızdan hoşlanıyordum2 kez facebookda eklemiştim kabul etmedibir fazla kezde göz göze gelmiştikanında anında kantinde benim bulunduğum ortamda bulunuyordu sürekliben onla konuşucağım zaman facebookda eklediği bi çocuk okula geldi ve bu çocuğun yanına geldi konuştular falan fakat bu kız çocukdan hoşlandığını belirli etti karşısında da bütün ben oturuyordumara arada gizlice bana baktığını farkettim( sırası gelmişken çocuk 3 hafta okula falan gelmedi en son cuma günü geldive kız hiç pas bile vermedi)neyse soğumuştum ne o beni takıyodu nede ben onuaradan bir hafta geçtikden sonradan kızın bana olan tavrı değiştibir fazla yerde göz göze falan geldikkız ara ara bakıyodu ve halanda bakıyo(okulun dışına çıkıyo çıkarken dikkattli bir şekilde gözümün içine bakıyo) fakat ben bu vesileyle 2 ay önce onun sııfından bir kızı facebookda ekledim msnde falan konuşup muhabbet ediyoruzkız 2 gün önce bana bir çocukla çıktığını söyledi msnde bende hayırlı olsun dedim aynı gün msn açtığımda kutup bana çocukdan ayrıldığını söyledive bu günde farkettim çaktırmadan bana bakıyo beni peşine düşüp takip ediyo msnde falan çocukdan neden ayrıldığını anlatıyo ya arkadaşlar ben bu kızamı açılsam öncekinemi açılsam bir türlü karar veremedimkimseyi acıtmak istemiyorumincitmek istemiyorumaçıkcası napacağıma bir türlü karar veremedim şu kardeşinize destek

Üst Alt