Son Konu

ArkadaşLar Çok Önemli ßir Yardıma İhtiyacım Var Acil Lütfen :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ArkadaşLar geçen yıl basında bi kızla tanıstm birincil görüste aşık oldm ona dolambaçlı olsada hislerimi bellı ettım buda onu hissetti fakat ayrı konulardan 3 kere tartıstık ve 3 ündede özür diledi barıstk sık sık görüşemiyorz en son barıstktan snra yanına qittim bi hafta benzer mahalledeydikAma ona arkadas olarak yaklastm duydum fakat ßi cıktıgı varmıs 4 aydır içim içimi yedi lakin ben yinede onun mutlu olmasını istedm zihin verdim benle olmasa bileSonra cok yakınlastk Kendımı tutamadım İçimdekı herşeyi döktüm ßi senedir swıyorm senı dedım kıza kız şaşırdı bekLemıyodm böyle bi şey dedi çok ciddi konustum bana karsı ßiraz olsn ilqisi var neyse açıldıqım qünün aksamında ayrılmıslar kızın sewqlısı bzm arkadaslar 2 3 kızla cıkıyo ben daha doymadım diyerek ayrılmışlar bundan öncede 2 kez aldatmısOna bi sevqiLi qösüyle deqlde arkadas olarak destek oluyorm su lahza psikolojisi cok bozk qibiSevmiyorum ama diyor alıskanlık oldu diyo ikilem ıcınde benım sewdmı bılıyo ama snnlede birlkte olsak bitmese bile sonunda bitecek söyledın bu sözler yalan olcak diyor yanı bütün femınıs hawası takılıyoArtık hiç bir erkeqe qüwenemıyorm diyor bende ben senn öylede böylede defalarca yanndayım dedımSeni bekLıcem snn zamana ihtiyacn war o zamanı ben sana verıyorm dedımÜstne artk qelmıyorm ne süre ii olursan ßeni ne vakit arayp sormak istersen o vakit bulursun dedım

Sözün Özü fazla fena aşk acısı cekıyorm bana bi yol gösterın allahınızı sewersenız napabılırım ewlerımız semt olarak uzaktan ayda 1 hafta felan qörsuyorz yanı sımdı uzaktan kalıcam ondanßana bi fikir werın ona sewqımı nasıl kanıtlayabılırım kendıme nasıl güwenebılırımAçık ve net konuşun

Teşekkür ediyorum
Kımsenın a$k acısı cekmesını istemıyorm Kötü ßi şey

Üst Alt