Son Konu

Arzu Yanardağ kimdir

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Istek Yanardağ kimdir istek yanardağ kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler, resimleri, Foto modellikten klip oyunculuğuna ve daha sonrada dizi ve sinema oyunculuğuna aktarma olan Arzu Yanardağ hakkında bilmediğiniz yada unuttuğunuz herşey bu yazımızda Melek'ler! 1549425608 1549425608 arzuyanardagkimdir5c5a5bcc7db1carzuyanardagkimdir5c5a5bcc7db1carzuyanardagkimdir5c5a5bcc7db1c 1977 yılında tiyatro sanatçısı bir baba ile, emekli bir hemşirenin kızı olarak dünyaya geldi Babası tiyatro oyuncusuydu ama, geçim sıkıntısı yüzünden tiyatroyu bırakmış diğer işlere yönelmişti Minik yaşta oyuncu olmayı kafasına koyduğu için televizyondaki bütün filmleri izliyordu Bilhassa annesini Hülya Koçyiğit'e benzettikleri için Hülya Koçyiğit'in tüm filmlerini izliyordu Bakırköy Kız Iş Lisesi'ni bitirdi Çok güzel bir genç kız olduğu için katıldığı mankenlik elemelerinde başarılı oldu ve ansızın kendini fotomodel olarak buldu Kliplerde ve dizilerde oynadı Yönetmen Mustafa Altıoklar'la tanıştı ve uzun bir aşk yaşadılar Ünlü yönetmen ondaki oyunculuk yeteneğini keşfetti ve Asansöradlı filmin başrolünü ona verdi Asansör vizyona girdikten sonra, başarısız olduğu ve bu başarısızlığın Arzu Yanardağ'ın fena oyunundan kaynaklandığı günlerce tartışıldı Basında; Arzu Yanardağ’ın, Mustafa Altıoklar'a çılgıncasına aşık olduğu, bu aşk yüzünden kendini alkole verip Balıklı Rum Hastanesinde tecavi olduğu haberleri yayınlandı Özlem Yanardağ 2006 yılında reklamcı Ali Sertel ile evlendi Evlendiğinde 45 aylık hamile olan Yanardağ kızına Alara Maya adını verdi Bir vakit sonradan, “Bana yok dergilerdeki Özlem Yanardağ’a aşık olmuş dediği eşinden anlaşmalı olarak ayrıldı Sanatkâr daha sonraki sevgilisi Serhat Türkkan’dı Dün Gece Bir rüya Gördümadlı sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Özlem Yanardağ, bu defa acayip bir karakterle seyirci karşısına çıkacak Emre Kınay, Pelin Batu ve Fikret Hakan'la birlikte 'Dün Gecce Bir Rüya Gördüm' adlı sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Istek Yanardağ, bu kez acayip bir karakterle seyirci karşısına çıkacak Yelken Direği bir karakteri canlandırdığını söyleyen Yanardağ, Babasının tecavüzüne uğramış ve uyuşturucu bağımlısı olmuş bir genç kızı oynayacağım Bu rol şimdiden beni heyecanlandırmaya başladıdiyor Yeni rolünün bir yandan mutluluk verdiğini ama canlandırdığı karakterin bir tedirginlik yarattığını da söyleyen Yanardağ, Benim de, ne yazık fakat aynı koşullarda olan tanıdıklarım var Onlarla azıcık daha zaman geçirerek bir ön hazırlık yapacağım Ancak bu rolün benim kariyerimde önemli bir yeri olduğu belirlidiye konuştu  

Üst Alt