Son Konu

Asistan olun arkadaşlar

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar birazcık uzun olacak ama sonuna kadar okuyup asistan olursanız sevinirim ben bu yaşa kadar hiç aşık olmadım hayatım iddaa,basketbol ve arkadaşlarla geçerdi sevmenin ne olduğunu bilmezdim taki bu seneye değin bu sene emrindeki dairemize bir aile taşındı ve benim yaşımda bi kızları olduğunu öğrendim hani birincil gösterme derler ya bende o reel oldu birincil gördüğümden beri seviyorum kızı aynı okula gidiyoduk sabahları birincil gördüğüm insan oydu ailemden önce onu görüyodum,onların mutfagı ile bizim mutfak bitişikti onun senini duyduğumda kalbimin attığını hissettim onu görünce heyecanlanıyorum onu düşünürken birşeyler oluyor bana buna herhalde aşk diyorlar o benim yanımda olunca mutlu oluyorum kısacası fazla seviyorum onu muhabbetimizde var fakat bi sorun var kızın fazla uzun süreli bi ilişkisi olmuş ondan ayrıldı diye biliyorum fakat bütün ne olduğunuda bilmiyorum kıza yavşıyorumda arkadaşlar bile diyo içine düşücen diyorlar kızda anlıyordur zaten,çokta kıskanıyorum yoldan geçen insanlardan bile kıskanıyorum oda anlıyo bi ara kızdan soğumaya çalıştım fakat soğuyamadım çevremdeki kızlar ne buluyosun bu kızda filan diyo lakin ben onu çok seviyorum neticede ben bu kıza nasıl açılabilirim ne yapabilirim bi tezgâhtar olun ???

Üst Alt