Son Konu

Aşk Hikayeleri Acıklı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gercek Aşk Hikayeleri Acıklı

Duygusal, romantik kısa aşk hikayeleri ornekleri paylaşıcam sizlerle umarım beğeniyle okursunuz hepsi yaşanmış gercek aşk hikayelerinden alınmıştır

Genc kız uzun zamandır birini karşılıksız seviyoduaşkasevgiye hicbişeye inancı kalmamıştı artıkkaşk diye bir duyğu yoktu onun icin varsada sadece acı ve goz yaşından ibaretti onun icin 8,5ay sonra ilk kez birinden hoşlanmaya o yitirdiği sandığı duyguları tekrar hissetye başlamıştıo hoşlandığı kişide ona karşı boş değildi arkadaşlıktan cıkmıştı artık ikisininde duygulurıgenc kız artık gecmişi unutmaya başlamıştı bile sadece o hoşlandığı kişiyi duşunuyodubir gun okul cıkışı o hoşlandığı cocuk kızı okuldan almaya geldi ewe donerken bi parkta oturdulargenc kızın elini tutarak cıkma teklifi etti kızakız kabul etti cok guzel bir hafta sadece bir hafta gecirdilerbir gun kız ewe geldiğinde bi msj kızın hala eski sevdiğini unutamadığını duşunuyordu kız hıckırıklara bogldu o akşam buluştular ve barıştılar ertesi gun kız okulu girerken genc ayrılmaları gerektiğini soyleyerek ozur diledinedensizce bıraktı kızı verdiği sozler hayaller hepsini ama hepsini biranda sildi kıza beni bırakma demişti kendi bıraktı gitti kızın toparlanacağını duşunuyodu evet 2 kez kız tam 2 kez darbe yedi hayattan ilki sevdiği sevmemşti ikincisi seviyrm dedi halde bırakmıştı kız artık bu durumu kaldıramadı ve gence olan son mesajı:
Sarılıp tabutuma bir off cekeceksin İşte o an benim cektiğimi sen bir anda cekeceksin Gecte olsa hatanı anlayacaksın Bir an yaşlı gozlerle bana bakacaksın Bak sana dondum diye yalvaracaksınMecburen seni seveni

Beyaz kefeninde bırakacaksın yazıyordu ve genc bu mesajda yazanların aynısın yaşadı

Üst Alt