Son Konu

Aşkı Anlatan İyi Geceler Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aşkınıza Sevgilinize yazabileceğiniz en guzel Aşk mesajları Aşkı anlatan en ozel kısa mesajları sayfamızda bulabilirsiniz

ALT :wwwupluploadsaskianlatanmesajlar98620askianlatanmesajlar98620ALT

Tatlı ruyalar sevgilim Kısaca benli ruyalar Evlilige giden yolumuzda 1 gunu de bitirmiş olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı guluşunu duşunerek

Sabahların guneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gozlerini Anımsatır Bana herşeyim iyi Geceler

Yureğin doğan guneşi değil batan guneşi secsin, cunku doğan guneş elbet batacaktır ama batan guneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki guneş senin icin bitanem, iyi geceler

Gece olup guzel gozlerin yenik duştuğunde uykusuzluğa, seni gokyuzunden alıp duşlerime emanet ediyorum, gozlerimden uzaksın belki ama daima yureğimdesin unutma İyi Geceler

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye Canım cok sıkılıyor canım yanımda yok diye Sensiz gecelerden sensiz gunlerden bıktım artık Sabret hayatım iyi gunler bizi bekliyor İyi geceler

Her Gecenin karanlığında Dualarımla yatıyorum ve seni Duşunuyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler demek istiyorum

Bir Gune Seninle Başlayıp Bu Gunude Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Ruyalar Gormen icin dua ediyorum Sevgilim iyi geceler

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyim Sonsuza kadar hep benim ol cunku sadece seninle bu can var olurşimdi yine seni duşunerek yatıyorum Allah rahatlık versin

Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım

Seninle Başladığım Bugune Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu Sevincle, Devam Etmek icin Senin kadar tatlı Bir ruya gormenin hevesi icindeyim ruyalarımın en tatlı sahibi seviyorum seni iyi geceler

Karanlıklar seni korkutmasın goz bebeğim, doğacak guneşimiz var bizim İyi geceler tatlı ruyalar Aşkım

Sabahların guneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gozlerini Anımsatır Bana tek bir aşkım iyi Geceler

Elimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Birtanem iyi geceler

Üst Alt