Son Konu

AŞkim

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
AŞkim Sevgini taşımak değil hasretini çekmek baskı Gülmeyi unutmak yok ağlamaya alışmak zorlama Yaşamak yada vefat etmek değil özleyipte görememek şiddet seni AŞKIMgözlerin çay kirpiklerin köprü olsun ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun düştüğüm o yer senin gönlün olsunGökyüzüne her baktığımda,Yeryüzündeki çırpınışların anlamsızlığını hissediyorumNe değin küçük bir dünyaya sahip olduğumu hissediyorumçünkü gökyüzünde sen varsınTenim toprak olsada Ruhum seni sevecek İnan bu sevgim Mahşere dek sürecek Gözümü sende açtım Başkasını göremem Senden başka birine Sevgilim diyemem ölüm! vefat dedigin nedirki biz sevdigimizden farklı bir ömür yaşamayı göze almışızdeli bir rüzgar olsam seni estiğim yer değin severdim; deli bir yağmur olsam seni yağdığım kadar severdim; ama ben yalnızca deliyim seni aldığım nefes kadar fazla seviyorumSen Icmeye kiyamadim Son Sigaramsin Sen Yakmaya kiyamadim Son kibrit Cöpümsün Sen Bakmaya doyamadim Son Sevgilimsin Sen Hatırlamamak Istedim Unutamadim Son HatirasisinBenzeri dalgalı olmamalı deniz, Ya bütün durulmalı, ya da tam kudurmalı Sözde ümit vermemeli sevgiliye, Ya bütün sevmeli, veya çekip gitmeliSen güllere özenme güller sana özensin Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin Sevgi kadar hür Serbest dek özelsin Bir gülsen dünyalara bedelsinBir solgun değin yakin,yildizlar dek uzak derler sevgi içinUzanirsin yetisemezsin,yetisirsin dokunamazsin,Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsin  

Üst Alt