Son Konu

Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak aşkın nur yengi kaç yaşında aşkın nur yengi kaç yaşında anne oldu ünlü şarkıcılarımızdan Aşkın Nur Yengi yeni albümü ve gündelik yaşamı ile ilegili neler söyledi 'KISKANÇLIK BENDE EBEDI!' 1548638404 1548638404 askinnuryengialbumcikartacak5c4e58c9d43bdaskinnuryengialbumcikartacak5c4e58c9d43bd http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberaskin30mart%281%29&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg YENİ ALBÜMÜ İÇİN KISA SÜRE ÖNCE STÜDYOYA GİREN AŞKIN NUR YENGİ, SENİNLE DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA KISKANÇLIĞINDAN LAF ETTİ Meşhur şarkıcı, 'Kıskançlığım tekrar tekrar baki Çünkü bayan defalarca beraberindeki kişiyi kıskanır Bu yönüm birazcık daha yumuşadı yine de, ama kıskanç değilim dersem yalan olur Haluk'la (Bilginer) aşırıya kaçacak bir şey yaşamıyorum gerçi, lakin birine fazla alaka gösterdiyse, o da içimi acıttıysa, saklamam söylerim' dedi * Uzun zamandır sizi göremiyorduk, neler yapıyorsunuz? Annelik devam ediyor Albüm çalışmalarım başladı Geçen yıl çıkacaktı, ama şarkı beğenemedim Bizim görevimiz, derdi olan şarkıları bildirmek şimdi günün çoğunu stüdyoda geçiriyorum * Anne olduktan daha sonra neler değişti? Nazlı iki yaşında oldu Kuvvet günlerden geçerek ona kavuştum Bu yüzden evhamlı bir anneyim ınsan evladıyla haşır neşir olduğu dönemde daha pozitif çoğaldığını, derinleştiğini görüyor * Nasıl oluyor bu? Hiçbirimiz o çocuğun saflığına inemiyoruz O el değmemişliği, size olan güven ve yoksulluk duygusunu gördükçe birçok şeyin önüne o geçiyor * Haluk Bey’in de önüne geçti mi bu duygular? Bu karşılaştırma yapılacak bir konu değil Biri eşiniz, diğeri çocuğunuz Başlıca kadınlar anne olduktan daha sonra eşler ikinci plana düşer derler Hayır O ilginin başka yöne dönmesidir, eşinizin ikinci plana düşmesi değil Ben eşimi ihmalkârlık etmiyorum ılgi ve alakamı hiçbir zaman Haluk’tan esirgemem * Eşinizle birbirinize taktığınız lakap var mı, ya da hitap şekliniz nasıl? ısimlerimizle hitap ediyoruz birbirimize Tabii her benzeşen, sevgili gibi birbirimize canım, cicim, tatlım, aşkım diyoruz * Izaç sonrası Haluk Bey sizin yaşamınıza ne kattı, ondan ne öğrendiniz? Beni insan olarak zenginleştirdi Çünkü tecrübeleri yaşamımıza çoğu açıdan sevinç katıyor Bana kayıtsız şartsız sevmenin, yaşam zenginliğinin önemini, aslolanın titrler değil insan almak olduğunu öğretti * Evde nasıl biridir Haluk Bey? id Gayet iyi huylu, mutlu ve fazla * “Sıkı Dostlar dizisindeki gibi itinalı mi? Evet titizdir Lakin ben de onu süslemeyi severim Ona yakıştırdığım şeyleri alırım Haluk alışverişi böylece pozitif sevmez çünkü * Baba edinmek Haluk Bey’e neler getirdi, neler değiştirdi? Sizin gözünüzden bu değişimi aktarabilir miyiz? Hayatına büyük bir çeşitlilik, büyük bir enerji, büyük bir heyecan geldi Kızı için canını verebilir Zaten en önemli şey de bu Hiç kimse için, hiçbir şey için birine saldıramazsınız Fakat çocuğunuz laf konusu olduğunda öldürebilirsiniz bile KISKANÇLIĞIM SONSUZ * şımarttığınızı düşünüyor musunuz Nazlı’yı? Ona istediklerini vermeyi arzuluyorum Ama natürel prensiplerimiz var Her istediğini vermeyeceğiz, çünkü yaşam o kadar olmayacak Çağdaşlaşmak adına çoğu geleneğimizi kaybettik 1214 yaşındaki çocuklar okullarda neler yapıyorlar! Çivisi çıktı her şeyin Hayatımıza iğrenç bir bilgisayar girdi O sistem hepimizi sınırsızlandırdı Kıyameti uzakta yok içimizde aramalıyız Bilgisayar hepimizin hayatını kıyamete çevirdi Esas kıyameti çocuklarımız yaşıyor yani * Vaktiyle kıskanç olduğunuzu söylerdiniz, hâlâ pek misiniz? Kıskançlığım ebedi Kadın daima beraberindeki kişiyi kıskanır Bu yönüm azıcık daha yumuşadı gerçi, fakat kıskanç değilim dersem yalan olur Bahsettiğim mantıksız kıskançlık yok Yaşadığım olay canımı acıtacak boyuta geliyorsa, hiç de dilimden sakınmam * Haluk Bey’de neleri kıskanırsınız? Aşırıya kaçacak bir şey yaşamıyorum Haluk’la Ama birine fazla ilgi gösterdiyse, o da içimi acıttıysa, saklamam söylerim * Onu birincil gördüğünüzde neler hissettiniz, aşık olduğunuzu ne zaman anladınız? ılk gördüğümde aşk yoktu, beğeni vardı Fazla uzun süre daha sonra duygularımızın biçimini, içeriğini birbirimize anlattık * Aşk nedir peki? Sözlük anlamıyla ifade edilebilecek bir şey yok Birbirinizi tanıyarak büyüyen bir şey Çünkü 20’li yaşlardaki aşk başka, 30’lu yaşlarda diğer bir şey Mantık olmalı 20 yaşında neyin mantığını düşünüyoruz ki! * 10 sene sonra kendinizi nerede görüyorsunuz? Yine sahnede * Ya oyunculuk? O yönünüzü değerlendirmeyi düşünmüyor musunuz? Bu ara bir sürü öneri geldi Dizi film daha fazla vardı Projeye inanmadım ış yapmış olmak için yapmak istemedim Bu kadar yıl sonradan bu dek lüksüm olsun LONDRA’YA YERLEŞMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ * Yerine Getirmek istediğiniz bir hayaliniz var mı? Fazla ciddi büyük bir müzikalde oynamak Oysa bizim ülkemiz müzikali o kadar sevmiyor * Londra’ya yerleşme laf konusu olabilir mi? Müzikalin merkezi de orası Zaten orada evimiz var çoğu kez gidip geliyoruz Kızım zaten ıngiliz vatandaşı babasından dolayı Haluk da ıngiltere’yi seven, mesleğine orada başlamış, televizyon ve tiyatro dünyasıyla iletişimi olan biri Ben de mesleğimi orada fazla bakımlı sürdürebilirim Konser olunca gelirim Bu da düşüncelerimizin içinde Örgü kitabı hediyeli Kış ayları baştan başa her ay örgü kitabı veren Seninle, yoğun arzu üzerine bu seriye devam ediyor Dergi, bu ay da ilkbaharyaz aylarına uygun 50 mesela yer aldığı Tığ ışi Motifler kitabı hediyeli  

Üst Alt