Son Konu

Aslı Bekiroğlu yakın arkadaşı Demet Özdemir'in düğününe katılmadı!

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren Demet Özdemir ve eşi Oğuzhan Koç'un düğüne katılmadı. Geçen yaz birlikte tatil yaptığı arkadaşı Özdemir'in düğününe gitmeyen Bekiroğlu, Etiler'de kameralara yakalandı.

Geçtiğimiz yıl birlikte tatile giden oyuncu  arkadaşlar Aslı Bekiroğlu ve Demet Özdemir, bu yıl ayrı düştü. Düğün görüntülerinde bulunmayan Bekiroğlu ile Özdemir, kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Sürekli dip dibe yakın arkadaş olduklarını vurgulayan Bekiroğlu ve Özdemir arasında soğuk rüzgarların estiği hissedildi. İstanbul Etiler'de kameralara takılan Bekiroğlu ayak üstü muhabirlerle sohbet etti. 

tXY9p_1662534044_8718.jpg
aslı bekiroğlu ve köpeği

KÖPEĞİ ÇOK MASRAFLI

Sohbeti sırasında samimi duruşuyla dikkat çeken Bekiroğlu "Köpeğimin kuaför masrafları benden fazla" açıklamasında bulundu. Ünlü oyuncu "Evet. Kuaföre bir kere gidişi 800 TL. Ayda bir ya da iki ayda bir gidiyor. Benden fazla çünkü ben hiç gitmiyorum, benden masraflı yani" ifadesini kullandı.

cBzge_1662533942_7513.jpg
aslı bekiroğlu ve demet özdemir

BAŞINDAN SAVDI

Yılın düğünü olarak seçilen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un düğününde gözükmeyen Bekiroğlu'na muhabirler soru yöneltince "Setim vardı" diyerek başından savdı ve uzaklaştı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Uğur Pektaş ve Necati Şaşmaz, Ömer Tuğrul İnançer'in cenazesinde dikkat çekti!

Üst Alt