Son Konu

Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti! asuman krause haberleri ümit erdim haberleri asuman krause ümit erdim Sevgili melekler, herkesin evlenecekleri gözüyle baktığı Asuman Krause ve Ümit Erdim ayrıldılar Benzer evde yaşamış 28 yaşındaki Erdim ile 37 yaşındaki Krause'nin büyük aşkı sona erdi Yalnızca birkaç kere konser çıkışı ve eğlencede görüntülenen çiftin ayrıldığı ortaya çıktı 28 yaşındaki Erdim aynı evde yaşadığı ve Hanımımdediği 37 yaşındaki Krause'nin senelerdir beraber proje yaptığı Endemol Türkiye'yle çalışıyordu Ümit Erdim Krause'den ayrıldıktan daha sonra twitter sayfasından daha önce paylaştığı fotoğraflarını da sildi Erdem Rihanna konserine tek başına geldi ve ayrılık iddialarını doğruladı Krause, Facebook ve Twitter gibi paylaşım siteleriyle ilgili de, 'Amaçlarından sapılıyor ben söyleyeceğim şeyi giderim yüz yüze söylerim' diyerek sanal alemdeki meslektaşlarına göndermeler yaptı MILLIYET 1548619937 1548619937 asumankrauseumiterdimaskibitti5c4e10a6ca7bbasumankrauseumiterdimaskibitti5c4e10a6ca7bb asumankrauseumiterdimaskibitti5c4e10a6ca7bb  

Üst Alt