Son Konu

Azra Akın Asena'nın yerini aldı Kıvanç Tatlutuğ için sessiz kaldı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Azra Akın Asena'nın yerini aldı Kıvanç Tatlutuğ için gürültüsüz kaldı azra akın kıvanç tatlıtuğ aşkı ilişkileri değil böyle dans jürisi asena haberleri burada arkadaşlar Kanianat güzeli Azra Akın, yıllar önce Kıvanç Tatlıtuğ'la aşk yaşamış ve ilişkilerini noktalamıştı Geçtiğimiz günlerde Azra Akın Kıvanç Tatlıtuğ aşkı yenilendi haberleriyle magazin dünyasına bomba düşmüştü Kıvanç'la birlikte misiniz?diye soran gazetecilere bana özel hayatımla ilgili soru sormayındiyen Azra Akın Yok Böyle Dans jüri üyesi oluyor İbrahim Tatlıses evliliği hakkında fakat çarpıcı açıklamalarından ötürü Değil Böyle Dans yarışması jüri üyeliğinden çıkartılan Asena'nın yerini alacak olan güzeller güzeli Azra Akın'ın haberinin detaylarını aktarıyoruz 1548649367 1548649367 azraakinasenaninyerinialdikivanctatlutugicinsessizkaldi5c4e839c4b68dazraakinasenaninyerinialdikivanctatlutugicinsessizkaldi5c4e839c4b68d azraakinasenaninyerinialdikivanctatlutugicinsessizkaldi5c4e839c4b68d 2002 Kainat Güzeli Azra Akın ile uzun zaman öbür kaldıktan sonra geçtiğimiz yaz her yerde bir araya geldiği Kıvanç Tatlıtuğ’un aşkı bilmeceye döndü Yollarının yeniden ayrıldığı haberleri karşı ikili suskunluğunu koruyor Akın, önceki gün de konuyla ilgili soru soran gazetecilere, “Buna yanıt veremem, kimse bana özel yaşamımı sormasın diye çıkıştı ASENA'DAN HABERİM DEĞIL İbrahim Tatlıses’in evliliğiyle ilgili talimatlar yapmasından anında sonradan “Değil Böyle Dans jürisinden çıkarılan Asena’nın koltuğu, geçen yarışmanın birincisi Azra Akın’a kaldı Akın, bu değişiklikle ilgili sorulara “Benim hiçbir şeyden haberim yok Teklif geldi kabul ettim, benimle ilgili bir şart değil diye yanıt verdi  

Üst Alt