Son Konu

Babalar Günü Hediyeleri

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Babalar Günü Hediyeleri

Babalar gününe yalnızca bir gün kala sizler hala babanıza ne alacağınıza karar veremediyseniz hiç üzülmeyin sizlere pek güzel Babalar günü Hediye Seçenekleri sunacağımki derhal kararınızı verip kısa sürede babanıza özel bir armağan seçimi yapabileceksiniz

ALT :wwwlarcomupluploadsbabalargunu39941babalargunu39941ALT

Tüm babaların babalar gününü kutluyorum ve birbirinden hoş Babalar Günü Armağan Seçenekleri ile sizleri başbaşa bırakıyorum

Babanıza yakışacağınızı düşündüğünüz ve ona uygun olduğunu düşündüğünüz her hediye onları fazla mutlu edecektirHediyenizin büyük yada ufak olması hiç mühim değil diye düşünüyorum önemli olan Babanızı hatırlamanızdır bunu sakın unutmayın

Armağan seçenekleri derken sizlere öyle pahalı hediyelerden bahsetmek istemiyorum olağan herkesin alabileceği özellikle çocukların harçlıklarını biriktirip hediye edinmek istediklerini düşünürsek

Babanıza alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri zevkine yerinde hoş bir gömlek olabilir

Yada sizin ve Babanızın resminin bulunduğu hoş bir resim çerçevesine ne dersiniz bence harika bir zihin

Farklı bir şey gerçekleştirmek istiyorsanız güzel bir pazar günü süprizi yapabilirsiniz Babanıza mesela sinema bileti alabilir Babanızla birlikte başbaşa sinemaya gidebilirsiniz tabiki Babanızın hoşlanacağı tarzda bir film olması şartıyla

Yine Annenizden yardım alarak evde harika bir pazar günü yada şöyle diyelim Babalar Günü Kahvaltısı hazırlayabilirsiniz kesin olun Babanız böyle bir süprizden çok hoşlanacaktır

Yukarıda sizlere sunduğum armağan seçeneklerinden hiçbirini alamaz yada yapamassanız hiç üzülmeyin güzel bir fikrim daha var sizlereBabanıza iri bir öpücük verin ona sıkıca sarılın ve birde kulağına Babanızı ne kadar çok sevdiğinizi fısıldayın bundan hoş bir hediyemi olur sizce ne dersiniz*

Üst Alt