Son Konu

Babalar Gunu İle İlgili Hikayeler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Babalar Gunu İle İlgili Kısa Hikayeler

Sizlere guzel bir hikaye paylaşmak istiyorum Babalar gunu ile ilgili beğeneceğinizi duşunduğum bir hikaye

Babalar Gunu İle İlgili Hikaye

Annemi ve beni hastaneye guvenli ve hemen hemen sağlam getirdiğin icin teşekkurlerDoğduğumda heyecandan bayılmadığın icin teşekkurlerDoğduğun gun hayatımın en guzel gunuydu dediğin icin teşekkurlerKucukken beni kafa ustu duşurmediğin icin teşekkurler

ilk yılımda hemen hemen yapacak hicbir şeyim yokken sırtustu yattığımda, beni eğlendirmek icin karyolamın ustune sallanan oyuncaklar astığın icin teşekkurlerBebek arabamla dolaştırdığın icin teşekkurlerYetişkin dilini oğrenip cift dil konuşuncaya kadar benimle ilkel dilimi yani bebekceyi konuştuğun icin teşekkurlerBen oğreninceye kadar sonsuz kere BabaBabaBabayi tekrarladığın icin teşekkurlerNe kadar şapşal gorunursem goruneyim beni sevdiğin icin teşekkurlerArkadaşların ET'ye benzediğimi soylediklerinde onlarla aynı fikri paylaşmadığın icin teşekkurler

Beni beslemeyi hic unutmadığın icin teşekkurlerKaşığımı ve tabağımı her yemek saatinde on iki kez yerlerden topladığın icin teşekkurlerCuCuCutrencilik oyunuyla beni eğlendirerek yemek yedirdiğin icin teşekkurler
CuCuCuda işe yaramayıp butun yemekler etrafa sacıldığında yerleri temizlediğin icin teşekkurlerSevgili babacığım: Beni sevgiyle yarattığın icin teşekkurler

Annemin karnındayken, aşermelerimi sabahın l'inde sokaklara fırlayıp ancuez ve turşulu sandvic bularak giderdiğin icin teşekkurler

Tehlikeli şeyleri ulaşamıyacağım yerlerde sakladığın icin teşekkurlerKırmızı Başlıklı Kız'ı arka arkaya ondokuz gece okuduğun icin teşekkurlerBoyumun uzamasını her ceyrek santimetrede bir duvara işaretlediğin icin teşekkurlerBir varmış bir yokmuş masalları anlattığın icin teşekkurlerKarşıdan karşıya gecerken iki tarafa bakmayı unuttuğum zaman cektiğin o sert nutuklar icin teşekkurlerYangın sırasında ellerinin ve dizinin ustunde surunerek evden nasıl kacılacağım o ğrettiğin icin teşekkurler

Sağımı ve solumu bir turlu oğrenemediğimde sarmısak ve soğan meselesini oğrettiğin icin teşekkurlerUmumi tuvaletlerde bana refakat ettiğin icin teşekkurlerTakma adlarım icin teşekkurlerBir numarayla iki numaranın farkını acıkladığın icin teşekkurlerSabaha karşı ağlamalarıma tam 5,3 saniyede yetiştiğin icin teşekkurler

ilk adımlarımı attığımda basın konferansı duzenlediğin icin teşekkurlerAlfabe Şarkısını defalarca dinlediğin icin teşekkurlerEspirilerim ne kadar kotu olursa olsun onlara daima gulduğun icin teşekkurlerCanavarları odamdan uzak tutmak icin butun gece boyunca elektrik harcama pahasına ışığımı acık tuttuğun icin teşekkurler

Alışveriş merkezinde kaybolduğum zaman beni bulmak icin duzenlediğin arama operasyonu icin teşekkurlerBeni oyuncak bolumunde bulduğun icin teşekkurlerBeni kaybettiğinden dolayı kendini suclu hissettiğin ve anneme bunu soylemeyeyim diye bana oyuncak aldığın icin teşekkurlerBeni alışveriş merkezinde bir kere daha kaybettiğin zaman yine bir arama operasyonu duzenlediğin icin teşekkurler

Beni şeker bolumunde bulduğun icin teşekkurlerBakıcıma yuzundeki noktaları birleştirebilir miyim diye sormadan once beni durdurduğun icin teşekkurlerWalt Disney filmlerine goturduğun icin teşekkurlerYabancıların verdiği şekerlemelere, daha sonra da uyuşturuculara doğrudan hayır demeyi oğrettiğin icin teşekkurler

Beni sandalyenin ustunde duştu duşecek bir vaziyette, elim kurabiye kavanozunun icinde bulduğunda işte kurabiye boyle ufalanırdiye acıkladığın icin teşekkurlerBeni sirkteki palyacoları gormeye goturduğun icin teşekkurlerTakipci değil, lider olmam icin cesaretlendirmene teşekkurlerHicbir zaman Git dışarıda oynademediğin icin teşekkurler

Sokakta yiyebileceğim yumruklara karşı koymayı ve karşılık vermeyi oğrettiğin icin teşekkurlerJetonlu telefonu kullanmayı oğrettiğin icin teşekkurlerZar zor kazandığım harclığımı cizgi romanların arkalarında reklamları cıkan su maymunlarına, xışını gozluklere ya da herhangi abuk subuk bir oyuncağa harcamamı engellediğin icin teşekkurler babalar gunu hikayeleri

Heyin atları cağırmakta kullanıldığını hatırlattığın icin teşekkurlerDonmuş metal buz kabına yapışmış dilimi kurtardığın icin teşekkurlerDonmuş metal buz kabına yapışmış dilimi bir kere daha kurtardığın icin teşekkurlerButun arkadaşlarına yaşıma gore olağanustu yetenekli ve zeki bir cocuk olduğumu soylediğin icin teşekkurlerAnnemle kavganıza kulak misafiri olduğumda inandırıcı ozurler bulduğun icin teşekkurler

Anneler gununde ve doğumgunlerinde beni alışverişe goturduğun icin teşekkurlerHediye ettiğim kravatları beğenmiş gibi davrandığın ve ancak cok ozel gunlerde taktığın icin teşekkurlerYazın hafta sonlarını iki odalı bir ağac evi yaparak gecirdiğin icin teşekkurlerBeni voleybol macına goturup iki sosisli sandvic, bir paket fıstık, iki kutu patlamış mısır, uc dondurma ve bir kola aldığın icin teşekkurlerBana tam istediğim gibi suslu puslu bir bisiklet aldığın icin teşekkurlerBuyukbabamın her zaman oturduğu koltuğunda para bulduğumda bulan kapar kaybeden ağlardediğin icin teşekkurlerSıcak yaz gunlerinde surahiler dolusu soğuk limonata yaptığın icin teşekkurler

Beni kamp yapmaya ve balığa goturduğun icin teşekkurlerJo'nun Barbie'nin yatağında nicin yatamayacağmı acıkladığın icin teşekkurlerHangi madeni paraların 1 liraya eşit olduğunu oğrettiğin icin teşkkurlerKahve icerek buyumemi yavaşlatmama engel olduğun icin teşekkurler

Okulun yakınında oturduğumuz icin teşekkurler Boylece, kucukken senin mecbur olduğun gibi, sınıfın sıcaklığını oğlene kadar donma derecesinin biraz ustune cıkarabilmek icin, 12 millik tepeyi 40 deniz mili şiddetinde esen ruzgarı yiyerek tırmanıp arta kalan enerjimle de okulun fırınına komur kuremek zorunda kalmadım

İstiklal Marşını ve Dağ Başını Duman Almışı birlikte ezberlediğimiz icin teşekkurlerGozluklerimi kaybettiğimde yenilerini aldığın icin teşekkurlerYenilerini de kaybettiğimde bir cift daha aldığın icin teşekkurler

Zeka testinin sonucunda super zeka olmadığımı oğrenip uzulunce beni aksine ikna ettiğin icin teşekkurlerYazım kurallarını zorla oğrettiğin icin teşekkurlerVeli toplantılarına katıldığın ve oğretmenlerimin hakkımda soylediği butun iyi şeyleri bana aktardığın icin teşekkurlerBisikletimin arka yedek tekerleklerini cıkarttığın gun, selesinden tutarak bisikletimin yanında altı blok koştuğun icin teşekkurlerYaralı dizimi dezenfekte ettiğin ve yaramı opup acımı hafiflettiğin icin teşekkurlerTahterevallinin obur ucundan aniden atlamadığın icin teşekkurlerŞukran Gunu hindisini kesip servis yapma gorevini bana verdiğin icin teşekkurlerYam'ın ne olduğunu acıkladığın icin teşekkurlerKartopu savaşını başlatan ilk topu fırlattığın icin teşekkurlerYani baba her şey icin teşekkurler

Üst Alt