Son Konu

Babalar Gunu ozlu sozler

Welcome! You have been invited by iltasyazilim to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Babalar Gunu guzel sozler

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini oğren Onun parasını hemen harcayabilirsin Sadi

Babalar Gunu Ozlu Sozleri Baba sevgisini koru O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını sondurur Hazreti Muhammed (sav)

İnsan babasına borclu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar Goethe

Bir baba, kendi mutluluğundan cok, cocuklarının mutluluğu ile mutlu olur Honore De Balzac

Babanın erdemleri cocuklarının servetidir Anatole France

Babanın rolu, yuz oğretmeninkine bedeldir George Herbert

Cocukluk cağında baba korumasından daha guclu bir ihtiyac duşunemiyorum Sigmund Freud

Bir adam yaşlandığını anlar, cunku babasına benzemeye başlar Gabriel Garcia Marquez

Her zaman soylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar cok sevdiğimi bildiğini Ve ben ne kadar karışık cumleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini Cunku o benim BaBaM

Sen guclu bir cınar gibisin Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dunyayı bile fethedebilirim Cunku bana hep guc verirsin Babalar gunun kutlu olsun…

Bana yaptığın dunyadaki en buyuk iyilik bana dunyanın en iyi orneği olmandır Babaların en iyisi, bu gun sadece senin

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hic bırakmamışsın Babalar gunun kutlu olsun

Hayatın anlamı ve tum guzelliklerini oğreten adam, benim sevgili babam Babalar gunun kutlu olsun!

Dunyanın en yakışıklı babasına, seni cok seviyoruz, babalar gunun kutlu olsun!

Üst Alt