Son Konu

Başkan Sandal, "Asla yalnız kalmayacaksınız"

habercibotu

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
baskan-sandal-asla-yalniz-kalmayacaksiniz-8382.jpg
Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketi sonrası, yıkıma uğrayan bölgelerde ziyaretlerini sürdüren Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Malatya’nın ardından Adıyaman’a gitti. Enkaz alanlarında ve çadır kentlerde incelemelerde bulunan Başkan Sandal, depremzedelerle buluştu, taziye dileklerini iletti. Sandal; Malatya, Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta 70’er çadırdan oluşan barınma alanları yarattıklarını söyledi.BARINMA ALANLARI OLUŞTURULUYORDepremin vurduğu şehirlerdeki incelemelerini sürdüren Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Malatya’nın ardından Adıyaman’ı da ziyaret etti. CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç ile birlikte dağ köylerini gezen Başkan Sandal, enkaz bölgelerinde ve çadır kentlerde depremzedelerle buluştu. Bölge halkının acil ihtiyaçlarına yönelik yardım çalışmalarının hız kesmediğine vurgu yapan Başkan Sandal; Malatya, Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta 70’er çadırdan oluşan tam donanımlı barınma alanları yarattıklarını da belirtti. Bayraklı halkının sağduyusu ile doldurulan tırların da aralıksız olarak bölgeye yardım ulaştırmaya devam ettiği ifade edildi.“YARDIMLARIMIZ SÜRECEK”Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Ülkemizi yasa boğan depremin ilk gününden itibaren yardım çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bugüne kadar toplam 24 tır dolusu acil ihtiyaç malzemesi ile yaralara merhem olmaya çalıştık. Adıyaman, Kahramanmaraş ve Malatya’da 70’er çadırlık tam donanımlı barınma alanları yaratıyoruz. Son tırlarımızla seyyar tuvaletleri de enkaz bölgelerine gönderdik. Buradaki yıkım ve acılar tarifsiz. Depremin vurduğu şehirlerde tespit edilen eksikler doğrultusunda yardımlarımız sürecek” dedi. Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Üst Alt