Son Konu

Beddualarla Gitti: Kocaya Kaçan Annesini Bulmak İçin Esra Erol'a Gelen 20 Yaşındaki Arzu Annesine Kavuştu

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fbcaab11208536ac71e61e70d28b8165ccae8123.jpg

Daha evvel tekraren kaçan annesi Hafize Gülşen'i bulmak için Esra Erol'dan yardım isteyen 20 yaşındaki üniversitesi öğrencisi İstek'in stüdyoda yaşadıklarını anlatmıştı. Gözyaşları içinde annesine 'gitme' diyerek yalvaran Dilek sonunda annesine kavuştu. 

Yaşanan gelişmeleri de sizlere anlattık

Geçtiğimiz günlerde üniversite öğrencisi 20 yaşındaki İstek İtina 3 çocuğunu bırakıp bir erkekle ortadan kaybolan annesi bulmak için Esra Erol'dan yardım istemişti.

İstek, annesi Hafize'nin Berk isimli birine kaçtığını ve bu kişinin de annesiyle parası için evleneceğini sav etmişti ve annesinin daima öbür erkeklere kaçıp geri döndüğünü de eklemişti.

Bu savların akabinde Hafize Gülşen kaçtığı şahısla birlikte canlı yayına imgeyle bağlanmıştı. İstek, annesine yaptığının düşüncesizlik olduğunu söyleyerek isyan etmişti.

Hafize'yle evlenmek istediğini söyleyen Hasan, Arzu'ya sesini yükselterek "Sen burada bir yanılgı yaptın ve insanlara yargısız infaz yaptın. Ben ne yaptıysam, eşimi sevdiğim için yaptım. Görürsün annenle evleneceğim" demişti.

Hafize ise çocuklarının iş kazasından kendisine gelecek paranın peşinde olduğunu belirterek 'İş kazasında parmaklarım kopunca çocuklarım oradan gelen paranın peşine düştü.' yorumunu yapmıştı.

Sonraki yayında Dilek, stüdyoya gelen annesi Hafize'ye gözyaşları içinde ''Gitme'' diye yalvardı. "İyi insan olsaydı bana o denli davranmazdı" kelamlarıyla ikna etmeye çalışmıştı lakin annesi Hasan'ın elini tutup stüdyodan çıkmıştı.

Dün de İstek, sonunda annesinin elini tutarak stüdyoya geldi. "Annemi kurtardım" diyen İstek'in gözlerinin içi gülüyordu adeta. Anne- kızın barışması ise herkesi keyifli etti.

Hafize, Hasan'ın İstek için makûs sözler kullandığını, Arzu'ya ziyan vereceğini söylediği için ayrıldığını anlattı. Gerçek yüzünü gördüğünü belirtti.

Hasan da anca beddua etmekle yetindi. Paşa paşa geldiği üzere de gitti. Bu ortada Arzu'ya takviye ve yardım telefonları da geldi. Birçok kişi Arzu'ya burs vermek istediğini söyledi.

Böylelikle bu olay da keyifli bir halde bitti.

Üst Alt