Son Konu

Ben lisede yeşil gözlü bir kız sevdim...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ben hayatımda Lise 2 de bir kız sevdim Fakat fazla seviyordum Dünyalar dek
Gözlerinin rengi yeşildi Çok seviyordum Buraya yazmakla anlatamam Lise 2 de ona sevdiğimi söyledim 3 hafta daha sonra Konuştuk ettik

4 gün çıktık 12 Mayıs Perşembe 16 Mayıs Pazartesi 2019

Benden ayrılma sebebi onunla ilgilenmiyormuşum Fazla üzüldüm Ama halen seviyordum aklımdan çıkmadı Daima bu şarkıyı dinledim Onun gözlerinin rengi yeşildi Her Zaman onu sevdim lakin aslında ilgilenmedim Çünkü sevdiğim için utanıyordum

Lise 3'te tekrar sevdiğimi söyledim Kısaca Ilanı aşk ettim Ama konuşmaya cesaret edememekten ziyade ailem psikolojim bozuk olduğu gerekçesiyle hiç bir kızla çıkmamı istemiyordu Yanına gidip seni seviyorum anla beni diyemedim Fazla istedim

Lise 4'te arkadaşlar Flashdisk ver dediler Flashdiskin içinde bu şarkı vardı Birde yazı yazdım verdim kıza Tüm cesaretimi toplayıp ve kızla konuştuk, bilirsiniz sevdiğinizle konuşmak zordur Konuşmanın sonunda bana teşekkür etti Hastalandığın için üzüldüm, geçmiş olsun dedi Bana üniversiteye hazırlanıp hazırlanmayacağımı sordu Ve ardındaki numarasını verdi Ben mesajımı attım anlaşılan beni her zaman ona karşısında dikkatsiz olduğumu zannetti Ama kız yanıt vermiyordu mesajlarıma Ya sms si yoktu ya da istemiyordu

O kızla bir daha yapamayacağımı hafiften sezmeye başladım Ama hep onu sevdim Onu hatırından çıkmak için kendimi kandırmaya çabaladım Beynimi aşkın olmadığına inandırmak istedim Onun yürüdüğünü sezdiğim yollarda defalarca yamuk yürüdüm Başkalarını sevmeye çalıştım Onları sevdiğime kendimi ikna etmeye çalıştım 34 kişiyi benzer anda sevmeye çalıştım En sonunda bundan da vazgeçtim Onun kankasının yanında başkasını sevdiğimi söyledim Kendimi kandırmaya çalıştım

Bir gün bu kızla kankam tanışmışlar 2019 Nisan Kanka dediğim kişide benim aşkla ilgili olduğum tüm kızları fazla sever Kızla ad ve soyadlarında fazla benzerlik var

Kankam bana biz onunla yalnızca arkadaşız dedi Onu sevdiğimi bilip bilmediği umrumda değildi Kankamla buluştuğumuzda o kızdan mesaj geliyordu Yüzsüz köpek gibi o mesajları bana göstermemeye çabalıyordu Bi de utanmadan biz le bigboysa gittik haftasonu bowling oynamaya gideceğiz demişti

Bir gün o kız ben ve kankam okulda el oynuyorduk Aralarında bir şey olmadığını sanıyordum Ama bir şey olduğunu hafif seziyordum Gittim 3 soğuk akarsu aldım Hep beraber içtik Sevdiğim kız, dostum ve ben

Kankamla kavgaya tutuştuk Onun için yaptığım fedakarlıkları söyleyince sustu ve hepsinden karşılık beklediğimi söyledi Hayır hepsinden karşılık beklemedim Sadece bana yaptığı ihanetleri niçin yaptığını sordum Niçin hep aşkla baktığım kişilere bakmıştı? Bu 5 olmuştu Son Sadece sustu

Artık çıkıyorlardı hayırlı olsun ne diyelim Daha Sonra kankamın ayağına camlar dolu Ivedi gel diye mesajlar atıyordu Anında gittim ve o kızla kankam aynı evde Selamlaştık Ayağında fazla bir şey yoktu Sarılmış sarmalanmış gayet sağlıklıydı

Son olarak 15 Mayıs 2019 LYS sınavına kankamla birlikte girdik Ayağına takviye ettim Sonuçta hastaydı Ona takviye etmem sınav yerine götürmem gerekirdi Kendisi gidemezdi Son kez omuz omuza bir yere gittik O günden sonradan onu ve sevdiğim kızı görmedim

En son telefonuma baktığımda kankamdan 8 cevapsız arama 1 mesaj

Üst Alt