Son Konu

Beni Yanlış Tanıdılar...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamun aleyküm arkadaşlar

Geçenlerde başımdan talihsiz bir durum geçmişti Bunu nicealem kullanıcıları ile paylaşmıştım Sevdiğim kızın abileriyle alakalı bir konuydu Olayı tekrardan özet çıkarmak istiyorum ve arkasında ilgilenen arkadaşlara sorularım olacak bu konu hakkında

3 Şubat 2019 Cuma akşamı kız arkadaşımla telefonda mesajlaşıyorduk Bu mesajların içeriği dakikalar ilerledikçe derinleşmeye başladı (yani cinsel boyutlara ulaştı) Neyse konuştuk oldu bitti saat gece 1 oldu ve kızın uykusu geldi yatalım dedi yattık Sabahleyin kalktık günaydın mesajları falan biraz muhabbet derken saat 12:30 oldu ve sevdiğim bana temizlik yapacağını söyledi ve konuşmayı bıraktık Ne olduysa o saatten sonra olmuş zaten Kız temizleme diye izin istedi Saat 1 oldu dönmedi, 2 oldu dönmedi, 3 oldu dönmedi, 4 oldu dönmedi Ben tam meraklanmaya başladım Kızın kankasından bana mesaj geldi abisi kızın telefonunu almış elinden bir bahaneyle ve haliyle tüm mesajları aydın Edepsiz mesajlarda dahil Ve evde olanlar olmuş ast Dayak falan yok fakat ayrılcaksın tarzı seyler söylemişler ve abileri bizi ayrıldı biliyorlar Bizim kızla aramızda en minik bir sorun yok Gizliden devam ediyoruz

Derhal sorularıma gelecek olursak

1 Kızın abileri ve haliylede ailesi beni hatalı tanıdılar lakin biz birbirimizi fazla seviyoruz Bir kusur yaptık biliyoruz lakin ailesi beni terbiyesiz namussuz biri olarak tanıdılar böyle birisine kız verirlermi?

2 Abileri okulumu sınıfımı falan biliyorlar Geldiler okula diyelim onlarla ne konuşcağmı bilmiyorum Kendimi suçlu hissediyorum çünkü Ne konuşmamı önersiniz? Seviyorum ulan mı diyim yahut bittimi bilsinler

3 Acaba bu zamanla unutulabilir bir olaymıdır Yoksa abileri aralıksız kızı peşine düşüp takip edeceklermidir?

Bunları merak ediyorum Ayriyetten kendinizi benim yerime koyarak ne yapardınız bu durumda Sizlerden yorum bekliyorum bu konuda İlgilenen arkadaşlara çoktan teşekkürler Selametle

Üst Alt