Son Konu

Bennifer'ın üç günlük düğünü: Eski eşini de davet etmiş

Welcome! You have been invited by spartakus to join our community. Please click here to register.

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
171045.jpg

Geçen temmuz ayında Las Vegas'ta nikahları kıyılan Jennifer Lopez ile Ben Affleck ya da Bennifer çifti, (Magazin basını 20 yıl evvel birlikte olan ikili bu lakapla hitap ediyordu) bu hafta sonu bir de düğün yapıyor.

Ben Affleck ve Jennifer Lopez , aile ve arkadaşları ile 8,9 milyon dolarlık Georgia malikanesinde dün nefes kesici bir düğün merasimi gerçekleştirdiler. 'Bennifer' olarak bilinen ünlü çift düğün merasiminde adeta göz kamaştırdı. Lopez, uzun kuyruklu ve duvaklı beyaz, Ralph Lauren elbisesiyle izleyenleri büyülerken, Affleck sade bir smokin tercih etti.

Page Six'de yer alan habere nazaran, Affleck'in Georgia'daki malikanesinde yapılan merasim, sözün tam manasıyla bir ünlüler geçidi oldu. Matt Damon, Jimmy Kimmel, Casey Affleck ve Drea de Matte düğüne katıldı. Lopez ile Affleck'in düğün merasimi üç gün sürecek. Kutlamalar; cuma gecesi bir özel yemekle başladı. Cumartesi günü düğün merasimi yapan çift bugün de konuklarına bir piknikle veda edecek.

Eski eşini de düğüne davet etmiş

Affleck, 20 yıl evvel ayrılıp yine bir ortaya geldiği ve bu kere evlendiği Jennifer Lopez ile düğününe eski eşi Jennifer Garner'ı da davet etti. Ama Affleck'in 10 yıl evli kaldığı Garner, bu daveti geri çevirdi. Eski eşi düğün davetini geri çevirse de Affleck ile evliliğinden dünyaya gelen üç çocuğu düğüne katıldı.

Düğün, kaza haberleriyle gündeme gelmişti

Ünlü çiftin tam 20 yıl beklediği düğün beklenmedik bir kazayla başlamıştı. Geçen ay sade bir nikahla hayatlarını birleştiren, bu kere de memnunluklarını kalabalık bir aile ve arkadaş kümesiyle paylaşmak isteyen ünlü çift, kutlamaların birinci gününü hastanede geçirmişti.

İlk duyulan haberlere nazaran Ben Affleck ya da Jennifer Lopez'in çocuklarından biri bir kaza geçirmiş ve ambulans bu nedenle çağrılmıştı. Düğünün yapılacağı, Ben Affleck'e ilişkin Georgia'da bulunan malikaneye gelen ambulans, herkesi telaşlandırmıştı. Kazayı geçiren ve ambulansın çağrılma neden Ben Affleck'in annesi Christopher Anne Boldt'tu. Boldt, oğluna ilişkin malikanede düşerek bacağından yaralanmıştı.

Hastaneye götürülen Affleck'in annesinin durumunun önemli olmadığının anlaşılması üzerine düğünün ertelenmesine gerek olmadığına karar verilmişti.

Üst Alt