Son Konu

Beyoğlu’nda yabancı uyruklu kadın, saatlerce kaldırımda hareketsiz durdu

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Camiikebir Mahallesi Bahariye Caddesi üzerinde, yabancı asıllı bir bayan saatlerce kaldırımda ayakta bekledi.

Saat 15.00 sıralarında caddede sağa sola giden bayan, bir mühlet sonra durdu.

Hareketsiz bir formda bekleyen bayan, etraftaki esnafın yardım uğraşlarına da karşılık vermedi.

İhbar üzerine bölgeye polis grupları sevk edildi.

İkna çalışmaları başarısız oldu

Saatler süren ikna çalışmalarına karşın başarısız olundu.

İHA’nın haberine nazaran; sıhhat takımlarının de yardımlarını reddeden bayan konuşmama hareketini sürdürdü.

Konuşmayan bayan, yaklaşık 5 saat kaldırımda bekledi. Polis takımları, bayanın kimliğini belirlemek için ilçe emniyet müdürlüğüne götürdü.

kadin_4353.jpg

“Herhalde travmaya maruz kalmış”

Görgü şahidi Mevlüt Baştaş, “Bu hanımefendi saat 15.00 civarlarında yolun karşısında geçiyordu. Olağandışı davranışlarda bulunduğu için iki tane bayan polis arkadaş geldi. Sordular. Yardıma gereksinimin var mı diye. Yaklaşık kırk beş dakika burada beklediler ikna etmek için lakin bayan da ne çıt var ne ses var. Polis arkadaşlar gelmeden evvel yolun karşısına geçip ilerliyordu. Esnaflar yemek ısmarlamaya çalıştı ancak yanıt vermedi. Üç beş saate yakındır burada yani. Yabancı asıllı mu bilmiyorum. Kendisi de herhalde travmaya maruz kalmış. Lakin ben bence engelli vatandaş da olabilir.” diye konuştu.

kadin_6252.jpg

kadin_4341.jpg

kkadin_7518.jpg

Üst Alt