Son Konu

Bi Bak ya :)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hocam sorunumu anlatıyorum sıkılmadan dinle lütfen
16 yaşında ne tipsiz ne çok yakışıklı bir çocuğum Ben 1 aydan beri bi kıza taktım kafayı kız fazla güzel o vakit çıktığı vardı Fazla seviyodum bu kızı ben O beni tanımıyo azami 1 kez yada 2 defa görmüştür ama ben onu çok takip ediyorum Neyse bi gün numarasınıda buldum bi akşam kendimi sms yoluyla tanıttım ona bayaa konuştuk açıldım kıza sevgilim var dedi Beni engellemiş bi sosyal paylaşım sitesinde (Reklam olmasın diye söylemiyorum sonradan nedenini sordum niye engelledin diye sevgilim var dedi bişey diyemedim Bunlar ayrıldı Ben çok sevdiğim için okulu falan astım gittim bunun çıkışına gördü beni tanıdı hatta uzun vakit bakıştık sonradan gitti takip etmek istedim ama bu sefer abaza zanneder diye etmedim Acilen mesaj atsammı lakin kızın üstünede pek gitmek istemiyorum ama dayanamıyorum içim içimi yiyor Bu sefer konuşucam lakin reddedicek falan diye çok korkuyorum lütfen acınacak halde bulun bana ne yapmalıyım mesaj atıp konuşmalımıyım yoksa yüzyüzemi konuşmalıyım ? Bi şekilde konuşmam lüzumlu lakin çok kötü durumdayım şuan
Okusanızda Okumasanızda Cevap yazsanızda yazmasanızda herşey için teşekkürlerimi sunuyorum

Üst Alt