Son Konu

Bilgisayarda ki hiçbir oyun 10 FPS üzerine çıkmıyor.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlar Bilgisayarımda ki hiçbir oyun maalesef ki 10 FPS üzerine çıkmamakta Bunu bir tek ben yaşamıyorum benimle birlikte bu sorunu yaşayan 23 arkadaş daha var

Daha önceleri oyuna girer iken sorun yaşamıyordum ara sıra 1015 FPS alıyordum fakat 23 defa çık gir yapınca düzeliyordu Şimdi hiçbir şekilde çık gir farketmiyor ne yapsam olmadı Tam tamına 50 defa çık gir yaptım olumlu sonuç ile karşılaşmadım maalesef

Sistem Özellikleri:
Masaüstü değil Dizüstü bilgisayar

GeForce GTX965M 4GB GDDR5 128 bit
8GB RAM 2133 MHz
256GB SSD (oyunlar SSD'ye yüklü)
1TB HDD

:vimeocom253508086

Buradan örnek olarak PUBG (PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS) Oyununun kasmasına bakabilirsiniz

Bilgisayarımda ki oyunlara gelecek olur isek 3 adet oyun mevcut Oyunlar şöyle:
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
CounterStrike: Global Offensive
Human: Fall Flat
Playerunknown's battlegrounds anlarım yüksek nitelikli bir oyun ama normalde 90 FPS'i görüyordum

CounterStrike: Global Offensive: 125150 FPS görüyordum

Human: Fall Flat oyunda hiç bir grafik vs bulunmamasına rağmen bu oyunda bile 10 FPS üstüne çıkmamakta

BU OYUNLAR YÜKSEK ÖZELLİKLİ HUMAN FALL HARİÇ DİYECEKLER BENİM SİSTEM ÖZELLİKLERİNDEN DAHA DÜŞÜK DURUMDA OLUP PUBGCS:GO TARZI OYUNLARI SORUNSUZ VE EN AZ 60 FPS ALANLAR VAR

Ekran kartını tamamen sildim ve tekrar yükledim işe yaramadı İntel driverlarını kontrol ettim bütün driverlar son sürüm yüklü

Bilgisayarı 23 ay bile olmadı temizliğe gönderdim daha yeni geldi sayılır 15 senedir temizliğe göndermediğim halde bile daha iyi performans sağlıyordu

Üst Alt