Son Konu

Bir kızın ilgisini çekebilmek için napmak gerek? Tezgâhtar olurmusunuz bir kaç konuda?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Kez iyi akşamlar Arkadaşlar şöyle başlıyım okula gidiyorum Devlet okulundayken bu sene özel bir okula geçtim o yüzden bu yıl ordaki ilk senem ve öyle arkadaşlar edinemedim o kadar edinsem bile iyi karşılanamadım nasıl diyim ben geç başladım ve onlar önceden dostluk kurmuşlar bende pek seçtiğim şahısların kurduğu dostlukları beğenemedim yani tam yakın olamadım tek başıma takılınca da olmuyor sap durumuna düşüyorsun Bazısı bir grup olusturmus böylece ilgilenmiyorlar diğer erkeklerle Sınıfımızda da bu sene hoş kızlar var bir tane güzel karşıladığım var ama sınıfta genel olarak derslere katılanlar lakin abuk subuk şeyler konuşup hocanın gözüne girmeyi yok de kızları etkilemeye çalışanlar konusuyor Ben ise konusamıyorum utanıyorum saçmalarım diye korkuyorum herkesin içinde ortaya bir düşünce atınca niyeyse konusamıyorum ve okulun başlarında da bazı cana yakın oldugum kisilerle konusmalarım yüzünden malmısın sen falan vb şeyler söylendi ağız burun dalıcaktım vazgeçtim tekrar tüm etraf varken heyecanlı konusup salak durumuna düşmekten korkuyorum Kızların nasıl ilgisini sürüklemek gerekli? Şu belli başlı değin ağır erkek gibi göründüm Ve dostluk hususunda napmam lazım? Okulda bir dost olmaktan çok yakın dost hiç açılamıyosun hiç bir şey yapamıyosun

Üst Alt