Son Konu

Bir Kızla Tanışma Yöntemleri

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bir Kızla Tanışma Yöntemleri Nelerdir

Bu soruya bir erkek yanıt verse belki daha iyi olurdu sözde fakat yapıcak bişey değil erkek gibi dikkate almak gerekiyor bir kaç dakikalığına gerçi bu biz bayanlar için oldukça zor çünkü erkek gibi yalnızca erkekler düşünebilirler

Bir kızla tanışmak istiyorsunuz fakat çekingen bir erkeksiniz ne yapmanız gerekiyor böyle bir durumda hemencecik açıklayalım

Önce kendinize güvenmeyi öğrenin hatta önce kendinizi toparlayın kendinize gelin içten an ve içten zamanda tanışmak istediğiniz kızın karşısına çıkın yapmanız gereken şey belkide sandığınız kadar zorlama olmasa lüzum yalnızca kendiniz olun içten olun ilk tanışma gerçekten çok önemlidir kızlar için karşınızdaki kızda bıraktığınız ilk tesir hal ve hareketleriniz çok mühimdir onun için davranışlarınız gerçekte çok önemlidir ilk tanışmada size en küçük hareketinize yaptığınız herşeyin en ince ayrıntısına dek dikkat edeceğini düşünerek daha ihtiyatlı davranmalısınız pozitif söze lüzum yok bence kendiniz olmanız yeterli yinede maddeler halinde biz size sıralıyalım yapabileceklerinizi

Şimdilerde Kızlar yaratıcılığa ve doğallığa önem veriyorlar bunu sakın unutmayınBu durumda bir kızla tanışmak için ya gerçekten sevimli ve esprili olacaksınız ya da fazla içten olduğunuza kızı inandıracaksınız başka bir yolunuz değil

Bir spor salonunda hoşlandığınız bir kız varsa, tanışmanın en kolay yolu yan fakat spor hakkında konuşmaktır Kız çalışırken yanında gidebilir ve sizin de benzer alette çalışmanız gerektiğini söyleyip, setleri dönüşümlü yapıp yapamayacağınızı sorabilirsiniz

Tanışmak istediğiniz Kızı şaşırtmayı deneyebilirsiniz Kızın Yanında gitgide artarak özür dilerim, rahatsiz ediyorum ama size söylemem gereken bir şey diyerek tanışma faslına geçebilirsiniz

Bilmiyorum lakin erkeklerin işi aslında fazla görünüyor böyle bir durum karşısında aslında yetenekli olmak gerekiyor şüphesiz hemfikiri olduğumuzu düşünüyorum

Baylar sizlerde ekleme yapabilirsiniz konumuza Bir kızla tanışmak için siz olsaydınız nasıl bir usul denerdiniz yorumlarınızı bekliyoruz *

Üst Alt