Son Konu

birincil yakınlaşma

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba forum üyeleri aranıza yeni katıldım ve bir kaç sorunum var deneyimli arkadaşlardan veri olmak istiyorum

6 aydır çıktığım birisi var üniversitede tanıştık ve ben mezun oldum o hala okuyor ve evde kalıyor ilk başlarda kaç kişiyle beraber oldun soruları filan döndü aramızda ben gayet deneyimli olduğumu ve bir çok kez yalnızca memnun etme ilişkilerimin olduğunu söyledim onun ise öpüşmekten ileri ilişkisi yokfakat işin ilginç tarafı ben muhakkak hiçbir kızın elini tutmaktan öteye gidemedim elimi beline atsam heyecandan ölürüm o derece bu cuma yanında gidicem ve evde beraber kalalım dedibenim yerimde olmayı herkez ister ama ben tecrübesizim yani mesela yanlız kalıyoruz koyun koyuna lakin ben yanağından bile öpmüyorum buda o davranışımı bana gelip böyle yapmalısın demiyor ama çok cocuksun daha olgunlaşmamışsın diyoren son bize kal dediginde korkularımı yendim dedi banaumuyorum ve sanıyorumki kötü şeyler olucak lakin nasıl olmalı ne yapmalıyım örneğin eve birincil girdimoturdum nasıl davranmalıyım (öpüşmeyi zeka bilmiyorum) özgüvenim 0ona vaad ettiğim gibi biri olmadığımı belirlenmiş etmemem lazımeve 10 tane manken girse birini bile öpemem yani nasıl sırnaşılacagını nasıl operasyona başlanıcagını bilmemhep bekledim biri gelsinde hadi yatalım diye meğerse bu olaylar böylece olmuyorönce bi ısınma maçı yerine getirmek gerekli fakat nasıl ? ne demem nasıl söylev takınmalıyımonu ürkütmeyecek şekilde

saygılarımla beni rahatlatıcak şeyler yazanlarada teşekkürlerimi sunuyorum

anekdot:22 yaşındayım

Üst Alt