Son Konu

Bişeylerin habercisimi sizce? :D

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
selamın aleyküm sevgili arkadaşlar yine ben önceki konuda bi kızdan bahsetmiştim aşıgım falan filan diye fakat bıraktım bundan böyle anladım bana kadar degilmiş haketmedigi değerleri vermişim hemen başka bi sorunum var bizim spor salonunda bi kız var benim yaşımda antreman günleri o kızda orda oluyo geçen hiç fark edememdim şınav çekin dedi hoca kız gelmiş benim yanımda beni izliyomuş hiç farkında olamadım sonra kalktım bende buna bi bakış attım kız hafif gülümsedi daha sonra utandı ama adım gibi eminim utandı hemen kafayı çevirdi daha sonra hep hareket çalışırkensürekli beni izliyodu bunu farkettim arkaya dönmüş gibi yapıyo ama ben yermiyim bana bakıyodu bende buna baktım göz göze geldigimizde yarı kızın aklı başından gidiyo öyle birey var fakat hareket yaparken sürekli beni izliyo bende artistlik üretim diye gittim kum torbasına olanca gücümle tekme salladım sert yerine vurmuşum nasıl vurduysam ayagım koptu sandım kızın yanındada şu anda acıdı diye rezil elde etmek istemiorum girdim soyunma odasına orda kıvran dur yarım saat dünde antreman çıkışı kızı bekledim yakınlaşmak için gidiyodu bende gittim yanına merhaba dedim merhaba dedi nbr dedim iyi sen dedi bende iyiyim dedim isim neydi dedim gamze dedi senin dedi deniz dedim hoşnut oldum falan filan işte ben burdan ayrılcam görüşürüz dedim tamamlanmış dedi ertesi gün öğrendim işte kız kırmızı kuşaktaymış ben korktum çünkü ilkokulda tekvandocu bi kızdan o kadar bi sopa yedimki yaklaşık olarak mal oldum kolumdan tuttugu gibi yere yapıştırdıgı bir oldu oda yetmezmiş gibi karnıma bastı geçti gitti milletin içinde bi pak dayagı yedik aynı şey yeniden olmasından korkuyorum sizce bana karşısında bişeyler hissediyomudur yoksa boşa mi umutlanıyorum? eğer öle bişi varsa derhal teklif etcem

Üst Alt