Son Konu

Bodrum'da Tatil Yapan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Heyecanla Bekledikleri Kız Bebeklerinin İsmini Açıkladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-4c480d52e58b545471ff344ad729650173ee1e0a.jpg

Halit Ergenç'in korkusu sizce de haklı değil mi?

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in kız bebek heyecanı devam ediyor. Çiftin birinci çocukları Ali artık kocaman bir abi oldu.

Çiftin Han isimli oğlu 2020'de dünyaya gelmişti. Bergüzar Korel'in Han'a hamilelik süreci de oldukça kuvvetli geçmişti.

Bu ortada çiftin kız bebeklerine Leyla ismini verecekleri de muhakkak oldu. Bergüzar Korel Leyla ile ilgili şunları söyledi:

"Kendimi bildim bileli ben Leyla ismini çok sevdim. Daima hayalimdeydi. Allah nasip etti çok memnunuz, İnşallah sıhhatle gelsin. Bekledik denetimleri bitsin, ondan sonra paylaşalım. Her şey yolunda şu anda. Kız gebelik erkek gebeliğe nazaran daha kolaymış. Erkekte daima sancılı geçti. İnşallah bu türlü devam eder."

Birinci kere kız babası olmaya hazırlanan Halit Ergenç ise korkusunu şu biçimde lisana getirdi: "Kızım büyüyünce beni parmağında oynatır diye çok korkuyorum"

Bodrum'da tatillerine devam eden Korel ve Ergenç, Leyla'nın hiç bekledikleri anda geldiğini de Habertürk'ten Onur Aydın'a şu formda söz etmiş:

"Dünya olarak o denli sıkıntı bir süreç yaşadık ki, artık her şeye şükreder hale geldik. Allah nasip etti. Bebek haberi hiç beklemediğimiz bir anda sürpriz bir biçimde geldi. Bundan sonra bize laf söylemek düşmez. Diyorum ki; Allah da onun gücünü verecek herhalde"

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'e Leyla'yı sağlıklı bir formda kucaklarına almalarını diliyoruz.

Üst Alt