Son Konu

böyle olmasını istememiştim

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
böyle olmasını istememiştim bunu niçin yazıyorm bilmiyorm olur ya size fazla abuk subuk gelecek fakat içimi dökmm gerek daha ben evlenmeden önce eşim yaklaşık 8 yıldır knigt online die bi oyuna başlamıştı halada oynuyodu oynamasa başında olmazsa bile bi karakteri olması gerekti askerdeyken ble karakterleri vardı ve ordan bizi yönetirdi askerden geldi bu oyuna yüklü tedarik yatırdı tekrar aralıksız onun başında gece 2 saat uyur kalkardı tekrar oynardı hiçbi muhabbettimiz yoktu yalnızca yemek getirr derdi fazla bıkmıştım hergün kavga Dün akşam pc başındayımonun msni daima açık olur msnindede hiç kız olmaz ben temizliyodum zaten kavga edicez die eklemezdibi anda büşra oturumu açtı yazdı bende dedm alalala km bu sordum kmsn die cvp vermedi bidaha tekrarladım esra eklemiş dedi çok yakın arkadaşıymış bu kişi eşimin adını soyadını biliyo bidebenim esra die bi arkadaşım vardı evlenmeden önce eşime takılırdı bende o zannettim sonradan devlete ait göstereymmi dedi göster dedm devlete ait aldımboyleolmasiniistememistim5c51a9ee36b14alt :( Frown :( sonradan sizin orda oturuyo izmir karşıyaka dediyanlışlık olmuş gal,ba tanımıyorm bu kızı ayrıca biz istanbuldayız dedm sırası gelmişken eşimin oyunu açıktı o anda kapandı eşim aradı oyuna gir dedi girdim girmi defalarca denedmolmadı eşimi aradım koşa koşa geldi adam attığı resimle bizim pcyi kullanmış o virüsmüş gereksiz yere debelenme eşinle konuştum bernden fotoğraf aldı bilgisayarada oyununada el koydum yazıyodu takriben 5 bin tl gitti manâsız yerre anında formatladım eşim hiç kızmadı lakin bu suçluluk duygusunu atamıyorm içimden gözüme her zaman baktığında üzülüyorum giden gitsin boşver diyo lakin biliyorm oda çok üzülüyo üstelik bi forumda bugün o karakteri oyuna çıkarmış o kalpazan napıcam bilmiyorm nasıl atlatıcam bunu giden paraya mı yahut emeğine mi yanayımtamm oyunu7 bıraksın istiyodm fakat bu şekilde olmasın istiyodm  

Üst Alt