Son Konu

Britney Spears'ten radikal hamle! Britney Spears kız kardeşini artık takip etmiyor

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
britney_spears_kiz_kardesini_artik_takip_etmiyor_1641542496_1308.jpg

Britney Spears kız kardeşini Instagramdan takip etmemesi ailedeki var olan gerilimin yükselmesine sebep oldu. Spears ailesinde gerilimler yükselirken kız kardeş Jamie Lynn Spears’in yayınladığı kitap Britney Spears için dalga konusu oldu. Kız kardeş Jamie Lynn yayınladığı kitabın adı ne? Britney bununla nasıl dalga geçti? Ailedeki bu gerilimin sebebi ne?

Geçtiğimiz günlerde Britney Spears, kız kardeşini Instagramdan takip etmeyi bıraktı. Ünlü şarkıcı Britney Spears’ın Instagramda takip ettiği yaklaşık elli kişinin arasında, kız kardeşi Jamie Lynn Spears artık yok. Bu durum ailedeki gerilimi iyice kızıştırdı. Britney Spears vasiliğinin sona ermesinden beri ailesinden kimin onu destekleyip desteklemediğini bilmediğine dair açıklamalarda bulundu.

0txFb_1641542368_9268.jpg

KIZ KARDEŞ JAMİE LYNN’DEN OTOBİYOGRAFİ KİTABI!

Britney Spears’ın kız kardeşinin bu yıl çıkardığı kitap oldukça atıflı… Çatışmayı konu alan bir otobiyografi kitabı... Britney’nin hit şarkısı olan "Baby One More Time"ın korosuna atıf yapan kitap, "Mecbur İtiraf Etmeliyim" başlığıyla okurlarıyla buluşacakken, yayıncının konuya el atmasıyla kitabın ismi "Söylemem Gereken Şeyler" olarak değiştirildi. Kız kardeş Jamie Lynn ve ailesi okurlarından özür dileyerek büyük üzüntü duyduklarını ifade etti.

0HPF9_1641542381_9487.jpg

BRİTNEY SPEARS KARDEŞİNİN KİTABIYLA DALGA GEÇTİ

Britney geçtiğimiz günlerde Instagram sayfasında hayranlarına bir soru iletti: “pssss ayrıca harika bir haber… Gelecek yıl bir kitap yayınlamayı düşünüyorum ama bir başlık bulmakta sorun yaşıyorum, belki hayranlarım bunu yapabilir. Yardım edin!!!”

Bu gönderisinin altına bir de seçenekler sunan Britney:

“Hay aksi, gerçekten bilmiyorum”

“İnsanların ne düşündüğünü gerçekten umursuyorum.” Seçenekleriyle hayranlarının da fikrini sordu.

9FyhP_1641542404_5219.jpg

BRİTNEY SPEARS GEÇTİĞİMİZ YILLARDA VASİLİKTEN ÇEKİLMİŞTİ

Geçtiğimiz yıl Jamie Spears kızı Britney Spears’ın vasiliğinden çekilmeyi kabul etmişti. 13 yıl aradan sonra vasiliğinden çekilmeyi kabul eden baba Jamie Spears, kızının sağlığı konusunda endişe duyduğunu dile getirmişti.

Kız kardeşi Jamie Lynn’in, ablasının kararına saygı duyduğunu ve onu desteklediğini dile getiren paylaşımları ortaya çıktı.

Üst Alt