Son Konu

Bu aşkı kurtarmak istiyorum!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Birincil ilk olarak yazacaklarımı sabırla okuyacak olanlara çoktan teşekkür ederimÇünkü gerçekte ben fazla zor bir durumdayım ve sizlerin tecrübesine, bilgisine ihtiyacım var

Bizim ilişkimiz 8 ay gibi bir vakit sürdü ve de benim zorba ve kıskanç tavırlarım yüzünden, benim sayamadığım değin ayrılık yaşadık fakat sürekli barıştık ilişki içindeyken 8ayın sonunda yine saçma sapan bir kıskançlık yüzünden dediğimi yaptıramayınca yeter artık ayrılalım dedim bu defa tamamen dedim ve ayrıldık

Beklemiş geri dönmemi lakin geç oldu tabiZamanında düşünecektin gibi laflar da ettiği olduBiz ayrılalı 433 gün oldu ama kesintisiz görüştük yalnızca bir ara 55 gün falan konuşmadığımız oldu onun haricinde en fazla 2 hafta görüşmediğimiz zamanlar olduBen ona pişmanlığımı belirttim, suçun bende olduğunu söyledimOnu sevdiğimi söyledimÖzlediğimi söyledimGel benim ol dedimO bana kesintisiz sevgilim var artık dedi lakin ben kabul etmedim değil dedim yalan söylüyorsun dedimGerçekte de öyleydi bunu öğrenebilecek istihbarata sahibimYoktuEn sonunda bir plan kurdumDedim sana son kez soruyorum gerçekte sevgilin var mı dedim ne dersen inanacağım ona tarafından dedimTabi var diyeceğini bildiğim içinAynen o kadar oldu var dediBende 2 ay falan onun sevgilisi varmış gibi davrandım defalarca ilk o bana mesaj attıTabi bende daima laf vuruyordum git sevgilinle konuş diyeHatta bana özledim seni diye mesajlar da atıyordu ama bende git yeni sevgilini özle falan diyordum zıt tepsin diyeNasılsın?İyi geceler? türü mesajlar geldi geçti

Bugün yeniden mesajlaştıkNasılsın diye başlayan konuşmayaBir ara sen kendi yoluna ben kendi yoluma gitmişim benim düzenim var senin bir düzenin var dediBen de bunun üzerine yeniden atarlanarak pişman olacaksın, daha da mesaj atma dedim

İşte burada planımın istediğim yerine geldimBen senin ellerini her zaman yetişmek istiyorum dedimO da bana kuru lafla olmayacağını ve o elleri bundan böyle başkası tuttuğunu söyledi haklıydı aslında kuru lafla olmazAyrıldıktan daha sonra hiçbir eylem de bulunamadım; sadece mesajlaştıkGörüşmek istedim fakat istemediBunun üzerine olur ya gidip zorla konuşmaya yeltenebilirdim lakin hatalı bir hareket daha yaparsam olabilecek bir şeyi de yok ederim diye korktumYeni sevgilisi ona onu sevdiğini hissettiriyormuş ben hissettir mi yormuşum bunu sadece lafta dedi

Bundan Böyle söz da da yapmayacağım dedim ne vakit ama sevgilinden ayrılırsın ben seni isterim dersin o zamana dek ben yokum dedimBunun üzerine kurduğum planın itiraf kısmına ulaşmış oldumVe itiraf etti : Sana yalan söylediğimi anlamayacak dek körsün ben yok başkasıyla seninle bile olamam dedi Ben bunu bilmiyorum mu dedimZamanında ben sana sorduğum da vereceğin her cevaba inanacağım dedim ve de inandım, öyle davrandım varmış gibi hareket ettim ve seninde dayanamadığın bir noktanın olduğunu söyledim itiraf ettin dedimBugün bizim için yeni bir açılış olsun dedimO bu planımı kurduğuma inanmamış olacak ama her şeyi bugün bir kere daha bitirdin hayatımdan çık dedi Sahiden istiyor musun dedim

İstiyorum hayatımdan çık dedi

İşte belli başlı önemli olan ben bundan sonra ne yapmam gerekir? Ben bu kızı seviyorum, istiyorum, özlüyorumEminim o da istiyor fakat benden sakladığı bir sebep var engel oluyor bunaBen nasıl bir sürpriz yapmam lüzumlu ancak onun karşısına kuvvetli, cesaretli, onu isteyen biri olarak çıkayım? ya da çıksam geri döner mi?

Kızlar bilhassa sizlerden yanıt bekliyorumSizin böyle bir erkek arkadaşınız olsa bu olanlar üstüne ne yapardınız?Ne beklerdiniz?

Üst Alt