Son Konu

Bu ikinci ayrılık yıktı beni annecim....

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bu ikinci ayrılık yıktı beni annecim oğlum beni becerdi MERHABA kızlar öncelikle herseferinde herşeyimi sizinle paylaştım ve sizler benim tasa ortağım oldunuz şu son zamanlarda fazla baskı günler geçirdim hekim kontrolüne gittiğim gün hekim kuşkulu konuştu ve kan tahlillerinin ii olmadığını kadın hormonumun yeteri değin çalışmadığını sölemişti korkuyla bekledim ve beklediğim anlar geldi meleğim annesini 2 kere vurdu ve terk etti meğer suyum baştan ve meleğim yapışmış rahim duvarına herşey 1 ayda gelişti ve beni yıpratmayı becerdi Allahımın ricası bu biliyorum ama engel olamıyorum nasıl sabredicem nasıl kendimi düzelticem diyorum kendi kendime inanın fazla zorlama uzun bekleyişten sonra kavuştuM derken yine kaybettim meleğimi apartopar ameliyata aldılar beni dedi doktorum olağan doğum yap daha sağlıklı diye tamamlanmış dedim ne diyebilirimki başka oturduk doğum masasına suni ağrı verdiler kaç defa iğne vuruldum en sonunda bitti dedi hekim inanın tek hiissettiğim evlat acısıydı tek hissim yüreğimdeydi VE DÜŞÜNCEM : MELEĞİM NIÇIN GİTTİN ANNENDEN HERŞEYİN HAZIIRDI HALBUKİ ŞIMDI SANA ALDIĞIM O UFAK KIYAFETLERİNE BAKARAK NASIL SABREDİCEM BEN İSMİN HAZIRKEN ANNEN VE BABAN HAZIRKEN NEDEN ÇEKİP GİTTİN MELEĞİM BEN SENİ ALLAHIMA ITIMAT EDİYORUM BENİ CENNETTE BEKLE MELEĞİMMbuikinciayrilikyiktibeniannecim5c4b4d2a0246aalt :( Frown :(buikinciayrilikyiktibeniannecim5c4b4d2a0246aalt :( Frown :( kaldırdılar beni ama dünyam bundan böyle karanlık sözde hiç birdaha anne olamayacakmışım gibi hiisettim biliyorum öle olmmıYAcak Allahım bana yaşatacak sağlıklı bir evlatA kavuşmayı dahada erken biliyorum ama işte herkese tarafından sölemesi basit iide acilen ben napıcam nasıl toparlıcam kendimi NASIL ÜSTESİNDEN GELİCEM bu acının ALLAHIMMMMMM 16 haftada meleğim gitii benden hemen asgari 1 yıl korunmam lazımmış ilaçla horman düzenliliği ve kanamalarım için bu acı 1 yılda bitermi biliyorum nelere sabrdiyoruz Allah taşIyamayacağımız yük vermiyor fakat işte dedim ya FAZLA ZOR nasıl taşıyacağız biz bu yükü eşimle huzursuzluklar bir yanlamasına acılar bir yana eşimle sarılıverdik sonunda tek ortakçık o benim çünkü bide benzer duyguları paylaştığımı sandığım sizlersiniz bu zaman zarfinda ne konuşmak istiyorum ne çalışmak istiyorum ne dee burada kalmak istemiyorumm bebekten konuşmak istemiyorum hamilelerden söz etmek istemiyorum meğer ne zormuş 2defa böle acı yaşamak hep inandım bişey olmaz diye ama napıcam şu anda RABBİM çıkış yolu göster bana ne eylersen ii eylersin biliyorummm Allahım sen bana Sıhhat ver KELİMELERİ KURARKENDE FAZLA POZITIF ZORLANDIM KUSURA BAKMAYIN inşşş benii anlar ve karşılık verirsiniz kızlarr hakkınızı helal edinn benim varsa hakkkım helal olsun arada eserse gelirim yanınızaa HOŞÇAKALINNNN  

Üst Alt