Son Konu

Bu kızın niyeti neydi ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selam arkadaşlar başta hepinize iyi günler Olayı anlatayım her tarafta Bu durumu yaşamış kişilerden cevaplarını bekliyorum
Geçen hafta Çarşamba günü böbrek taşı ameliyatı için hastaneye yatırıldım Çarşamba günü saat 10 gibi ameliyata alındım Ameliyathanede bi kız vardı beni rahatlatmak için sohbet ediyordu Yaşımı okulumu falan sormuştu Bayağı konuşmuştuk Ameliyat bittikten sonradan odaya götürüldüm yatarken elime telefonu aldım arkadaşlara ameliyatın bittiğini söylemek için faceye girdim Faceye girdiğimde beni birisi eklemişti Baktım facesine tanıdık gelmişti kabul ettiğimde iş bilgisine anesteziyi eklediği için o kızın olabileceği kafama yattı
sonradan mesaj attı geçmiş olsun beni tanıdın mı diye Bayağı alışılagelmiş konuştum bununla sonra öbür değişik konuşmaya başladı benimle Yok tesadüfen geldim ameliyata yok bugün staja gelmeyecektim fakat güzel tesadüf oldu falan ben olayı anlamıştım Sahiden beni eklediğinde zeka anlamıştım da yinede sohbet etmeyi denedim Daha Sonra o lahza ki ruh halimle hatalar üstüne hatalar yaptım Bir sürü iltifatlar ettim sonradan hoşlandığımı söyledim sonrada çıkma teklifi ettim Kız ilk günden fazla telaş ediyorsun dedi bende sana bırakıyorum dediysemde kabul etmişti Daha Sonra adamakıllı konuşmaya başladık benimle derin konulardan konuştu Ben o an zannediyordum fakat ilk önce bi ilişkim uzun sürecek Yanılmıştım O gece baya konuştuktan sonra ertesi günde konuştuk hatta hastanede görüştük Arkadaşları bizden içi çok yakışmışıniz falan demiş anlatıyor bana Ben daha da yelkenleri yakmış gidiyorum ama sonra anladım soğukluğundan her şeyi
Perşembe günü hastaneden taburcu oldum Taburcu olduktan daha sonra kız ayrıntılarıyla soğudu konuşmaları değişti Cuma günüde dahada fena soğudu Bir kaç kere sorsamda ne oldu diye kestirip attı daima Sonra cumartesi günü her şey muhakkak oldu biz arkadaş kalmalıyız erkenden çıkmaya başladık falan dedi O lahza kötü oldum iyice, dedim niye kabul ettin o zaman diye o da incitmek istemedim dedi Bende şu anda daha fena oldum dedim o da ergen ergen hitabe ne olacak 2 günden dedi O an kan beynime sıçradı pek fazla şey yazmak istediysem yazamadım Sadece iyi haklısın dedim Acilen kime sorsam herkes kız egosunu büyütmek için çıkmış seninle diyor onlar o kadar dedikçe ayrıntılarıyla sinirleniyorum Acilen bu kızın niyeti neydi sizlerden dinlemek istiyorum

Üst Alt