Son Konu

Buğra Gülsoy Burcu Kara'dan Neden Boşandı ?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Buğra Gülsoy Burcu Kara'dan Niçin Boşandı ? burcu kara buğra gülsoy niçin ayrıldı burcu kara haberleri buğra gülsoy haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Burcu Kara ile Buğra Gülsoy kısa süren bir evliliğin arkasında boşandılar Hile iddialarının gündeme gelmesinin peşinde Buğra Gülsoy öncelikle konuştu ve bakın neler söyledi 1548636867 1548636867 bugragulsoyburcukaradannedenbosandi5c4e52c8ca74cbugragulsoyburcukaradannedenbosandi5c4e52c8ca74c bugragulsoyburcukaradannedenbosandi5c4e52c8ca74c Burcu Kara, geçen Temmuz'da evlendiği Buğra Gülsoy'dan boşanmak için bir zaman önce mahkemeye başvurmuştu Kara dava dilekçesinde; eşinin 'evlilikle bağdaşmayan davranışları olduğunu' öne sürmüştü Gülsoy, önceki akşam Birincil ve son kez konuşacağımdedi ONU ALDATMADIM Gülsoy şunları söyledi: Evet boşanıyoruz Çünkü olmadı Yapamadık; hayata baktığımız pencerelerin bambaşka olduğunu gördük Burcu benim için çok önemli ve değerli bir insan Bundan sonra da defalarca o kadar kalacak sırası gelmişken evliliğimiz her tarafında onu asla aldatmadım! ONLARDAN ÖZÜR DİLERİMGülsoy; adının dedikodulara karıştığı Bade İşçil ve Selen Soyder'den de özür diledi: Bizim yüzümüzden mağdur durumda kaldılar; onlardan da özür dilerim YAVUZ BİNGÖL'LE 4 YILIN ARDINDAN AYRILMIŞLARDI Türkücü Yavuz Bingöl ile oyuncu Burcu Kara yazında evlenmeyi planlıyordu lakin 4 yıl süren ilişki aniden bitmişti Bu, geçmişte boşandığı eşinden bir kızı bulunan Yavuz Bingöl'ün 2'nci evliliği olacaktı Ancak Yavuz Bingöl ile Burcu Kara ayrıldı Yavuz Bingöl'ün Burcu Kara'yı dövmesi nedeniyle 4 yıllık ilişkinin bittiği konuşuldu fakat Burcu Kaya bunu sonra verdiği demeçlerde hep yalanladı sabahleyin id  

Üst Alt