Son Konu

Bugün de Gıybete Doyduk! 12 Mayıs'ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-3c0d9b8950483fd5941768f10d2ae34b1b43012c.jpg

Yeniden olaylaaaar, olaylaaaar..

1. Maç sonrası anahtarlarını tesiste unuttuğu için dışarıda sabahlayan Arda Turan'a komik reaksiyonlar geldi!

2. Bella Hadid, Filistinlilere yapılan akınlara karşı sessiz kalanlara ateş püskürdü!

3. Esra Ersoy, toplumsal medya hesabında Kudüs'e asker olarak gitmek istediğine yönelik paylaşımlarda bulundu!

4. Nicki Minaj'ın terlikli paylaşımı olay oldu!

5. Bahar Candan'ın, Armağan Çağlayan'ın programına katıldığı tanıtım görüntüsü yayınlandı!

6. MAsterChef programının eski yarışmacısı Güzide Mertcan, yaptığı paylaşımlardan sonra gelen yansılara isyan etti!

Eski yarışmacı, Filistin ile ilgili paylaşım yaptıktan sonra yurt dışı gezisinden kareler paylaşmaya devam edince birçok insan tarafından reaksiyon çekti. Akabinde da Güzide Mertcan olumsuz yorumlara karşı isyan etti.

7. 'Aşkı-ı Memnu' setinden tam 11 yıl sonra, daha evvel paylaşılmamış bir set fotoğrafı paylaşıldı!

8. Onur Saylak ile geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Beğenilen Yılmaz, eşinin doğum gününü düğünlerinden paylaştığı birinci kareyle kutladı!

9. 'Çocuklar Duymasın' dizisinin fıs fıs İsmail karakterini canlandıran Süleyman Yağcı kalp ameliyatına girdi!

Ünlü oyuncu hususla ilgili yaptığı açıklamada "Sigara ve alkol kadar daha tehlikeli bir şey var, gerilim. Lütfen gerilimden uzak durun. Benim sigaram ve alkolüm yok fakat ana damar tıkanmış ve kalbimin çok büyük darbeler aldığını hekimler söylediler. Acil olarak ameliyata giriyoruz artık. Sebebi gerilim. Herkese gerilimden uzak durmasını, üç günlük dünyada hayatın palavra olduğunu bilerek yaşamasını tavsiye ederim."  dedi.

10. Meryem Uzerli, uzun vadeli bağlantısı hakkında açıklama yaptı!

Ünlü oyuncu, “Aşktan uçmuyorum. Aşk insanı darmaduman eden bir his.İhtiyaç duyduğum ve sevdiğim bir his. Şu sıra kendi içime döndüğüm; aşkı, sevgiyi ve sağlıklı bir alaka yaşadığım dönemdeyim” diyerek içinde bulunduğu ilgi durumunu sevenleriyle paylaştı.

11. Başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar'ın 'Sadakatsiz' isimli dizide konuk oyuncu olacağını öğrendik!

Başka gıybetlere buradan ulaşabilirsiniz

Üst Alt