Son Konu

Bugün de Gıybete Doyduk! 4 Şubat'ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-2a90bd5da0fbdb374b6c43197473e85de5710287.jpg

Yeniden hikayeler, olaylaaar...

1. Demet Akalın ile Fatih Ürek'in ağızları açık bırakacak hengamesi gündeme bomba üzere düştü!

s-ab31f85ae026e43188f3d531fb6a9df64be79181.jpg
Bir devirler çok yakın arkadaş olan Demet Akalın ile Fatih Ürek'in arbedesi, gündeme bomba üzere düştü! Demet Akalın ile ilgili konuşan Ürek, 'dedikoducu' diyerek Demet Akalın için ağzına geleni sayınca; Demet Akalın da Fatih Ürek'e; "Siz ne dost, ne de düşman olmayı bilenlerdensiniz." kelamlarıyla yüklendi. Olağan ikilinin lafları bunlarla da sonlu değil.

Detaylar için:

2. "Gay severim lakin ibne asla" diyen Demet Akalın'ın homofobik açıklaması, toplumsal medyanın gündemine oturdu.

s-641a036a45bae5e60f9eb0b1fafc2ea9316b1fbe.jpg
Yaptığı şeylerle her geçen gün bizi biraz daha ziyade şaşırtmayı başaran Demet Akalın, bu defa de homofobik açıklamasıyla gündeme oturdu! Demet Akalın'ın "Gay severim fakat ibne asla" laflarına toplumsal medyadan birbirinden komik yansılar geldi tabii!

Detaylar için:

3. Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk'ün 2. bebek müjdesini verdiği fotoğrafın daha evvel de kullanıldığı anlaşılınca ortalık karıştı!

s-70af1c008bc6322390fa095866ff9062e5f89d4a.jpg
Çevre medya fenomeni Eylül Öztürk, gebe olduğu müjdesini tuvalette kusarkenki bir fotoğrafıyla duyurmuştu hatırlarsanız. Lakin 2. Sahife programı, bu pozun daha evvel gayrı bir çift tarafından verildiği bir fotoğrafı paylaşınca, ortalık bir anda karıştı. Eylül Öztürk 2. Sayfa'nın bu gönderisine tefsir yapınca, 2. Sahife programı sunucularıyla arasında büyük bir tartışma yaşandı.

Detaylar için:

4. Danla Bilic sayesinde tanıdığımız Cemal Can Canseven, Survivor 2020'de yarışacak.

s-8ba3360f69b6d1cc008917a186335242542155e4.jpg
YouTube fenomeni olan Danla Bilic sayesinde tanıdığımız Cemal Can Canseven, yakışıklılığı ve komik durumlarıyla kısa vadede kendisine bir hayran kitlesi edinmişti. Bir YouTube kanalı da açan Canseven'i, 2020 Survivor'da da göreceğiz. Bu yıl Survivor'a katılacak isimler arasında, MasterChef Yasin de var.

5. Merve Özbey, gıdısıyla ilgili tefsir yapan takipçisine isyan etti!

s-04f99e2ee27408bf212cfbf46c29f5fc56078be0.jpg
Geçtiğimiz akşam görkemli kına gecesiyle gündeme gelen Merve Özbey, bir takipçisinin gıdısıyla ilgili tefsirine sonlanarak; içtimaî medyada isyan etti. Özbey, “Evet gıdım var lakin şükürler olsun ki o kursaktan bir gram haram geçmedi.” kelamlarıyla takipçisinin tefsirine yanıt verdi.

6. Zerrin Özer, Instagram'a yüklediği fotoğrafında filtrenin ayarını kaçırınca; takipçilerinin lisanına düştü.

Zerrin Özer, filtreyi biraz ziyade kaçırdığı fotoğrafı içtimaî medya hesabından paylaşınca; takipçilerinin lisanına düştü. Zerrin Özer takipçilerinin olumsuz icmalleri üzerine, “Dikkat dikkat! Bundan evvelki resme bayılmışsınız ha ha ha ha yani benim canlarım şaşırmış ‘Nefret etmişsiniz’ ben de anlamadım. ‘Bu nasıl bir resim! Zerrin nerede?’ dedim. Ha ha ha (Oy öleyim size) Haklısınız tabi…Amanın kaldırmıyorum, bana kızmalarınızı göreyim de unutmayayım diye… Sizi çok seviyorum” icmalini yaptı.

7. Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı argüman edilen Cem Yılmaz, Alice Müzikali oyuncularının düzenlediği partiye katıldı.

s-2d6ba64f1c343a5056f3aa6830d884d317069df0.jpg
Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı, bu nedenle Defne Samyeli ile ilgisini bitirdiği tez edilmişti. Sonrasında Cem Yılmaz'ın 'Serenay Sarıkaya'nın fotoğraflarına bakarak dalıp gittiğini' söylemesi de gündeme bomba üzere düşmüştü. Cem Yılmaz evvelki gün, Serenay Sarıkaya'nın başrolünde bölge aldığı Alice Müzikali'nin 50. oyun kutlama partisine katıldı. Natürel bu durum, "İkili sanki nitekim aşk mı yaşıyor?" sorularını da beraberinde getirdi.

8. Evini satıp Afrika'da yüzlerce su kuyusu açtıran Gamze Özçelik, gönülleri fethetti!

Gamze Özçelik, uzun hengam evvel başlattığı yardım kampanyasıyla sık sık Afrika'ya giderek oradaki evlatların ve ailelerinin eksiklerini gideriyordu. Her seferinde Afrika'ya yardım eli uzatan Gamze Özçelik, bu sefer de hanesini satarak Afrika'ya açtırdığı yüzlerce su kuyusu ile gönülleri fethetti. Afrika için canla başla uğraşan Özçelik, burada açtırdığı su kuyularına da şehitlerimizin ismini vermiş. Ne diyelim ki, yeterli ki varsın!

Detaylar için:

Dünkü gıybetler için:

Üst Alt